Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Perec épül a gépezet...
az egó kicsapott
én is a porbafingó kategóriát erősítem (172 cm) de nekem mindig sikerült beállítani. De nem merek én belenézni, mert olyan jó képű vagyok, hogy magamat bámulnám és nem az utat
Hmm ez érdekes. Ilyet még soha senkitől nem hallottam. Én meg csak 168 vagyok, de nekem sem volt ilyen tükör beállítási gondom soha.


http://api.ning.com/files/aPuI... Ilyen volt amikor megvettem. Csak amikor elkezdtem venni ra a dolgokat a matricakat ledobaltam rola mert mindig is a letisztult formak hiva voltam.

A dob mar rajta volt de kaptam hozza a gyarit is. Bitang kis dob megvagyok vele nagyon elegedve. Mostanaban gondolkoztam hogy eladom a dobot mert vennek a gepre egy komplett rendszert. Amugy regebben irtam annak a sracnak aki a raptor dobokat csinalta hogy lehet csinaltatnek nala uj dobot de amikor irta hogy 50.000ft-tol kezdodik letettem rola
Amugy szerintem egy flushmount ledes indexet vegyel mert a gyari kurva ronda amik a motorom vannak az 3.000ft pk-el HongKongbo es 3 het alatt is voltak
Szia ördögbaby
Igen
MEg még egy kérdés: dob mennyibe fájt ha te raktad rá?
Ha neked írta akkor tévedett, te max a bohocot fényezed
Igen tudom

Prilla azt a fenyezos dolgot nekem irtad?
Jól láttam. te fényeztetted újra a gépet vagy így vetted te is?
öhh ezt másképp is lehet ám érteni, de ne menjünk bele
Estét hölgyek urak
Laza 20 centi van koztunk a javamra
De jó neked. bár ahogy a képeidet néztem egy csepett magasabb vagy nálam lehet h a a magasságom is gon. bár nem vagyok olyan alacsony 175cm
NEkem nincs ilyen gondom
Hali mindenki! akinek 03-04 es 636-ja van valaki betudta álítani normálisan a vissza pilantóját? mert én egy kukot sem látok benne akárhová állítom
hát no szombaton itt alhatsz nyugi nem löklek le az ágyról
jokor szolsz
no fene aludni itt is aludhattál volna ha bírtál volna
úgy értettem, -d őt fel
nincs térerőd?