Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steelhors Motor-Steelhor Motor! jelentkezz! Itt a föld!
végeztem a matricázással! egyelőre....
Szevasztok hejj!

Holnap vezetéstechnikai tréning ma meg betonozás volt
Ha már a fékeknél tartunk akkor nem tud valaki az én jószágomhoz betéteket szintereset jóárasítva? Egyszer a Liebing mondta, hogy van neki, de úgy eltűnt mint szürke szamár a ködbe
Sok gyökér eladás előtt teszi fel ezeket. És odaírja, hogy új fékbetét. Én a 98-at sima ferodóval vettem 5000-sem ment el, utána vettem a sintert és beletekertem 15000-et de szinte semmi baja nem lett. De legalább sokkal jobb lett a fék. A mostani nem tudom milyen, én 3000-et tettem bele, de ennek sincsen semmi baja. Bár kicsit mintha a bal nyereg bal alsó betéte jobban fogyna mint a többi.
Egy nagyobb túra és ezek szerint kuka Na legalább már ezzel is okosabb lettem!
1500km-2000km?Nem emlékszem pontosan, de elképesztő keveset.
Mennyit bírnak amúgy?
Egyik ismerősöm egy darabug ugyan ezt csinálta, aztán kiszámolta, hogy árban, km-re lebontva ugyan addig megy el, mert ezek szörnyen gyorsan kopnak.
féken, gumin nem spórolunk!
vagyok
Akkor már most szólok!

Holnap szlovákia, 577-es út. 1 napos gurulás. Jöjjön mindenki, akinek van még kedve!

Road 577 túra
Hölgyek Urak!
Fékbetét csere ügyben jártam kicsit körbe a témát és mielőtt megvettem volna a fékbetéteket elnéztem 1 fékekre szakosodott boltba elvittem a fékbetéteket és azt mondták h darabonként 1000ft ért kicserélik rajtuk a szintereket!
szerintetek megéri így? anyagilag 1értelmű de minőségben?
vagy vegyek inkább új komplette betéteket?
Értem.
Sajna nem otthon vagyok! Mindjárt húzok pókerezni este meg ElClassicóóóóó
Crazy te meg gondold meg hogy lenézel e este mert az üveg Chivas itt figyel mellettem
Hali
Játszol most?
Az biza
Perec: Attól a kúrva eladótól nem jött még ma sem válasz
én vagyok a 326.
Kicsit érdekesen fogalmaztál az biztos.
Ezt jól megaszontam
Nem tudtok-e erről az oldalról, ezért belinkelem ide
http://balatonringangyalai.com...
Csak lenne már kész
Ez Márk?
Köszönöm azért hogy megpróbáltál segíteni!
szóljatok...megyek ha nem vizsgázom vagy dógozom
Nem maa!
A közeljövőbe!
ma hol?