Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

perec jöhet mert annyi %kedvezményt kap a shox egységben ahány centi a bicepsze és mivel full zsír a pali lehet hogy ingyen hazaviszi az egész boltot a picsába
én déltől leszek zárásig...3kor uj 10 est vizsgálom menet közben
Mikorra mész? Perecet hozom.
Tanúúúúúúlság:















































VEGYETEK KAWASAKIT!
Annyiban kijavítanálak (a másik oldalon is megtettem) hogy minden márkának vannak jobb és rosszabbul sikerült modelljei.
A Kawasaki már 2003-ban rakott csúszókuplungot a 636-ba míg a K4-5-ben ilyen nincs. A 08 CBR 1000RR kurva jó motort csak mellé még egy olajtemető is. MV Agustát meg nem vennék semmi pénzért. Kérdezzétek a Luckyzolit.
APÁTÓK SZÓL!
holnap jöjjetek kifele az uj M3 Kawasaki Centerbe,mert nyitóbuli lészen.10-17 óráig.kaja, pia, nők,szemgyönyörködtetés, szervízmegismerés, akcijáék, tesztmotorozás,haverkodás nyalás szopás házhoz dzsalás stb-stb.
ottan legyen ám mindenki
Eléggé elfogultak itt a srácok, de....
A suzuki is tudja azt az erőt, azt a sebességet és legyünk őszinték egypár dologban még jobb is. Az óriási különbséget az alkatrészek minősége adja. Az MV agusta sem jobb egy 10R-nél, de egyszerűen "minőségében" meg sem közelíti. A suzuki a motoroknál is alkalmazza az elméletet, hogy kúrva tartósat, rohadt erőset, rohadtul olcsón, olyan olcsón, amennyire csak lehetséges.
Minőség...
Kár mondani, hogy szar a suzuki, meg yamaha vagy honda. Iszonyúan jó gépek azok is. A kérdés csak, hogy kit mi fog meg.
Én annyit mondok, mond ki a nevet: KAWASAKI , , SUZUKI , HONDA ,YAMAHA
Csak KAWASAKI. Suzuki
Énisaszondtam.Eszibe ne jusson sutyukit venni.Főleg gixxert.
eszedlegyen KAWASAKI!
Szétesixxer
Gixxer, ne viccelj már, ezt te sem gondolhatod komolyan. Tucatmocika. No akkor ezt meg is beszéltük szerintem, sok sikert a leendő kawához.
Hali skacok!
Most állok egy motor vásár előtt, csak dilemma van
Gixxer vagy zőőődség(636)?
Lehet, hogy rossz helyen kérdem( elfogultak vagytok), de ha mégis........valami érv mellette azon kívül, hogy mutatós dög
Crazy!

Fényezésről valami hír?
Helló
Szerintetek a Q8 10w 40-es olaj megfelel egy 2002-es zx 6r-be vagy esetleg használt már valaki ilyen olajat ?
Motul 5100-et. Eddig 10W40 volt benne most kipróbálom a 15W50et.
En errol az Iponerol is sok jot hallottam szoval ezzel kezdtem. De az tuti hogy Fusch lesz a kovetkezo es pont.
milyen motult használsz? 10w40 10w50? szintetikus, fél szintetikus?
vettél volna Motult...
Remelem ma mar jon az adojovairasom es kutyatol rendelek 4 liter Fusch-t. Remelem azzal mar nem lesz ilyen gondom.
Nekem is ezt csinálja castrol power r1-el.
Volt, de mivel fél évre kivonattam a forgalomból, így abbahagytam a fizetését. 5000 valamennyi volt havonta, és csak törésre, ráadásul önrész 200 000 ha balesetezek. Szerintem nem éri meg...
Lopásra viszont szeretnék. Egyik kollégámnak most lopták el a kocsiját: még 2 évig havi negyvennel fizeti...
Na az ilyesmit azért szeretném kivédeni.
Nincsen.
Kellene, de nincsen.
Nagyon drága dolo9g egy sérülés és karcmentes 5 éves motorra.
Inkább defezíven motorozok és nem hagyom sehol ott egy percre sem.
Neked van rajta?
Mennyi éves szinten?