Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy fasz. Akinek ez nem szellőzik valszeg olyan tészta feje van, hogy belefolyik a nyílásokba. Nekem alig párásodik még 5 fokban is. Egyébként aki alapból azzal kezdi, hogy tételesen elkezdi cáfolni a marketingmaszlagot szerinted hogy állt hozzá a sisakhoz?
Az 5 éves uvexéhez hasonlítja holott haver körben kézről kézre jár a sisakom, hogy milyen könnyű.
jó éjt
na igen 88ból már jobbat veszek. De az FG-15 a kategóriájában verhetetlen sztem ár/érték arányban.
Na de én döglök le, reggel meló. jó éjt.
sztem kurva jó sisak. én nagyon megvagyok vele elégedve. bár nagy összehasonlítási alapom nincs mert előtte csak sok gagyi szarom volt. DE
ebben nem zúg a fejem 100nál, az fölött már kicsit zajosabb, nem tágul ki 1 év alatt és utána lötyög a fejeden. bogarak nem jutnak be és még szép is, legalábbis sztem (kép az adatlapomon ) és hozzátenném hogy 40valahány volt + 10e a tükrös plexi rá
akkor mesélj gyorsan lezuhanyzok és jövök vissza
na nekem pont HJC FG-15 Dracom van
találtam hq-1et carbonosat 80 ezerért akciósan az baráti
igen ennyire tetszik az a sisak
Ezt már mint ha említetted volna.
egyszer én is veszek egy hjc-fg15 öt
Nemtom. 48 ropi volt. A lényeg, hogy nem a név a lényeg. Amikor bejött a HJC-t is fikázták holott a világ legnagyobb sisakgyártója. De a terméken általáben lehet látni, hogy jó-e. Vastag-e a bőr, jó-e a varrás milyen kidolgozottsága. Persze full noname cuccot nem vennék.
melyik fajta volt?Én pl elégedett vagyok vele,inkább kicsit lehetne csendesebb,dehát két ember se egyforma
A Lazer sisakomat utáltam. Szerencsére elestem vele és vehettem egy másikat. Nem azért mert nem Sohei hanem csak szimplán szar volt. Majd megfulladtam benne de a bogarak meg bejutottak. Ki érti ezt?
az én kesztyűm márkája Levior. Mallorcan vettem még 2 éve mondjuk azóta 2x használtam. Durvább teknikai dolgok és megoldások vannak benne mint egy Alpinestarsban, azthittem valami noname jól kinéző cucc de az összes spanyolon ezt látom a GP-ben 125-ben meg 250-ben nagyon jó cucc majd mutatok róla képet.
Valahol volt róla képem de nem találom.
Én is szeretnék egyszer egy hjc fg-15-öt csak tavaly olcsóbban lehettet kapni
ok vettem,nekem is shox kesztűm van,lazer tornado sisakom,nem drága cuccok de jók
csak a piros
egyre jobban tetszik a HJC
A HQ1 a csúcsmodell. Hogy jobb-e azt nem tudom de drágábbat nem kapsz HJC-ből. Kurva fasza a nyers karbon változat.
Én meg nem értem miért jelent neked ilyen sokat mások véleménye? 5 éve ugyan abban a Shox ruhában nyomulok. Fasza bőr 3 esés után még ruha formája van. Ha valaki beszől kiröhögöm oszt kész. Shox kesztyűt hordok. Egyszer volt Dainese kesztyűm. Egy kisebb esés után fossá ment. 42 000Ft-ról volt leértékelve 25-re. Most vettem egy Spidi kesztyűt de nem hordom mert a jobb kezem kisujja elzsibbad benne.
állítólag az új stealth SV nagyon jó lett...
85 volt a stealth miko vettem...ha tudom h ilyen inkább ropira költöm
ez a hq1 jobb, mint az fg-15?