Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendben. nem baszogatásképp mondom, csak szeretem tudni hogy hogy állnak a dolog.
nem.peppe nem vitte el ,mert ő nem viszi el.én pedig nem vittem még el mert nem a szomszéd utcában lakik.200 km a mutatvány hogy elvigyem aztán 200 hogy értemenjek.no jo kicsit több.ezért probálom ugy illeszteni a dolgot hogy ezt a költséget ne terheljem neked tovább.
Mindenki motorozik én is azt tettem tegnap és ma is megyek
holvagytoklennni?
Cso. Sajna a heten nem is tudtam nyomni. Hetvegen megint nem mert Pesten leszek.
Szerintem feltudod venni
Crazy papa!
Peppe elvitte már a gépet?
Csónakod jó már? 4éves a seafight és ez alkalomból ajándék torták vannak a pályán és olyan értékes ajándékokkal, hogy az valami brutál. pl 61500 arany, 5200 világító ágyúgolyó, 2000 kartácsgolyó, stb. Mondjuk ez alkalomból tömve is vannak a mapok nem kicsit. Nem tudod véletlen, hogyha tortuga fényével megyek akkor látom a csilliket és fel is tudom venni?
Sziasztok.
Boldog perecnapot pereckirály.
Perec boldog névnapot.
Piakban es nokben gazdag nevnapot perec
Ja es remelem a jo idot nem felejted el hozni.
Piákban gazdag névnapot kívánok perec!
igyon hát-ugyis csak ehhez ért
Pereckirálynak nagyon nagyon sok sört..ööö izé névnapot kívánunk:)
a muja és a házisárkány:)
Nekem Repsol van benne de hogy pontosan milyen azt fejbol nem vagom hulyeseget meg nem akarok irni... talan 10w20

Campos: 4-0

Ja tegnap 2. lettem 500 +unlimtied rebuy tornan

tobbiek: Szep jo reggelt
Aprilis vegen Kunmadaras
Torpedó
vidám névnapot !
pereckirály
zdrászvujtye
dobry vecer
Sziasztok Teleszkopolajat akarok cserélni esetleg vmit tudtok ajánlani ?( ti milyet használtok ) ezt még nem cseréltem köszönöm
hámermegtehetem.hánem ?háde.na
Méhazudsz
tudod:nincs hülye válasz,csak hülye kérdés.a kérdésedre kaptál választ, ítélet pedig nem született...még...
látni ilyet és csinálni ilyet -az ugye nem ugyanaz.láttam már én is szájban fütyköst mégsem tudom milyen szopni písz
Na akkor felvilágositalak affélöl,hogy autószerelő a szakmám és láttam már ilyet,csak kiváncsi voltam ki milyen felkészült a saját motrával kapcsolatban ami a segge alatt van,meg amúgy is ne ítélj amig nem ismersz !
mert feltett kérdéseid alapján valószínűsíthetően nem túl sok ilyen feladatot végeztél még el,így lehet hogy rossz kimenetele lesz a szerelésnek.
magyarán:ne nyúlj hozzá mert el fogod baszni.
Mi az hogy én ne piszkáljám azt a motrot?
Röviden szólvaaaa......



Igen.
És?

Nem megvettek, hanem eladtam magam....
hehehhe... Jó volt.... heheheheh , , , ,