Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja igen, brutál amit nyújtanak. Bár még 250-essel nem mentem, csak cimborám RX 125-ösével, de mosolyt csalt a pofimra mikor nyitott a power. Rosszabbra számítottam tőle.
emléxem még anno az NSRemmel... abban is volt power szelep... aztán egyszer úgy meghajtottam hogy megszorult a dugó
nyugi.
majd bepótolod.
2 ütem-power szeleppel.lefosod összes bokád--
persze ha van elég vér a faszodban és nem simsonként használod
Mármint a DR 250 vagy a 2ütem?
pedi de jo is az.....
szerintem maradj a Kawánál... amúgy sem voltál még esti motorozáson sem, oda pedig egy kawa kell
Ilyet úgy sem mond senki. De ha pl ajánlanának érte egy szépen átalakított DR 250-es supermotot, abba lehet belemennék.
ha mondjuk azt mondja hogy ad helyette egy ddt500 féle 1000es Ninját
Nem is gondolkodtam rajta, sajnos nekem a 2T nagyon nem jön be. Egyébként mehetett volna a csere.
ne legyél hülye. nehogy becseréld egy CiRMosra
Értem. Engem meg imént hívtak telón, cserélni akartak, egy CRM 250 supermoto-t adtak volna a kawáért.
rendszerűen amikor van egy kis időm.szóval semennyire.bejönni bebizony
Na tényleg ezt akartam már kérdezni, hogy most már rendszerűen krosszozol? Pályán szoktál vagy kin a természetben? Bejön egyébként ez a fajta stílus?
rendben. csak készüljön el... meg kell sürgetni peppét hogy meg kell tanulnom kerózni szal igyekezzen
na.akkor már csak fel kell baszni keróra
motorral?ugy 50 et...de krosszval tehát az első kerék csak 5 öt ment....talán
160kili
idén, nagy jóindulattal 20km-t.
esni, csak hó esett...
jaja én is napi 5 km-t tuti lesétálok mert 2,5re van a melóhely. + még szerdánként focizok is
Én rengeteg km-t mentem az idén, főleg vonattal, de gyalog is.
szarfaszu banda......ki hány km-et ment idén?
és hányszó esett
még ez is megy... sőt el is tudok vele indulni (elvileg)