Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a megnevezés E!
lelappadt már a puszilód?
akkor...irány..póker
én ott leszek a MAMI standjánál szombat délelött egy barátommal aki kiállítja a moccait.
aki baszni akar velem pm me
én szombaton
Na akkor innen ki jon majd motor kiallitasra?
Pffú Krézi most megnyugtattál...
Az én feleségem 12 éve dolgozik ugyanazon a munkahelyen, a kezdetekben kapott 72 körül, most már majdnem 80-at is hazahoz... Feleséget tudni kell választani...
mit keresel te ottan?
itt vagyok a hajduságban
de vonattal
ez van.... uh. be lehet kapni
ha jól emlékszem akkor 21580ft 260 forintal számolva
Mert tavaly mennyi volt neked?
Hát én erre a teljesítmény adóra csak azt tudom mondani hogy kapják be a ...... :)))
Nyugodj meg nekem is annyi 24.990
Ó már lehet rá is jöttem a miért ennyi a teljesítmény adó nem is 3 és 8 év között 300ft hanem 3 és 7 év között az én gépem meg 2003.06.23 forgalomba helyezésű így még nincs 8 éves és én még a többet fizetem 8-11 év között csak 240ft/kw
Hali emberek azt kérdezném kinek mennyi teljesítmény adó jött ki erre az évre,nekem 24900Ft,ezt az ország egész területén egységesen számolják?Az én gépem 83kw és a neten azt írta 3-tól 8 éves korig 300Ft/kw
2 gyereket nevelek.hidd el tudom mi az a kiadás,és tudom mi az a szopás.feleségem 14!éve dolgozik ugyanazon a munkahelyen.1996 ban 68.000.-et keresett...most 67.000.-et
Sajnos ezek a tények.Én nap mint nap látom ezeket a dolgokat. A kisember dolgozik minimálbérért a rohadékok meg felveszik a milliókat és mégis sír a szájuk.