Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haditerv!

komojra...(amit a sok okosságból leszürtem) elvileg min. 2 hét mindenre alapozás. (ezt kihagytam, nincs időm szarakodni ) az én edzésprogramom kicsit más mivel én dagadt voltam még nem rég ezért abban nem tudok súgni! arra lesz itt más! viszont csináltass személyre szabott tervet! SZERINTEM
Eljöttem otthonról, ebéd után megvizsgálom.
köszi.
nem... nem élek ilyenekkel. Én régebben edzettem 1 évig. Azelőtt majdnem olyan voltam mint szkráccs. (bocsi szkráccs nem basztatásképp írtam). Aztán abbahagytam. és most újra elkezdtem és kíváncsi lettem volna hogy ilyenkor milyen terv szerint érdemes csinálni.
méér? mondad csak he! az nem az jeleniti hogy nem tudok semmitse!
koksz kéne mi? ejjjnye
jah akkor mind1

2 hónapja
na debreceniek! ki akarja hogy megjárassam a gépét?
iditókulcs levegőbe emelésével lehet jelenkezni!

amúgy mióta edzel?
ááá... már feladtam! beérem 2 soványbbal is. az majdnem olyan jó!
ugye? van még mit javulnod akkor...
sose tudok egy ilyen szép csaj t összehozni! csak a soványoknak kellek! bezzeg ez....
jó reggelt...
azt kellene látnod hogyha elindítod a utorrentet hogy 100% és az állapotnál megosztás. ha ez így megvan, jobb egérgomb tartalmazó mappa megnyitása. Ezután a rar fileokból ki kell tömöríteni a programot. Ha nincs fent winrar vagy total commander akkor fel kellene tenni. azok tudják kicsomagolni. ha eddig megvan szólj
Írjad a dolgot! Segítek benne! Mi nem alakul? Most megyek el de ha részletesen leírod 13.00fel már otthon leszek és segítek de szerintem addig Janou is segíteni fog!
jó reggelt.
csak nem sikerült...
Managyonultradurvagigasérómlesz!
Olyan sokat baglyoskodsz éjszakánként
húúúú,akkor én kicseszettül sokat élek ám
Ne alugggyá, mert aki sokat alszik, keveset él.
alvás van
ÓÓÓÓÓÓszóóóóóóleeemííííííííjjjjjjjó
óóóóóóóóóóóóóó.
7 letöltés?
122mb letöltődött, de most kezdődött egy 250mb-s letöltés
lassan, 37%
látom... jön is lefelé? elvileg 7 seeder van