Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tőti
megpróbálom az utmutatásod szerint...
elküldtem
campos@freemail.hu
jajj, elneqrjak valamit...
A képek alatt van három link egyenként kell őket letölteni,rákatintassz a linkre felugrik egy másik oldal ott rá kell katintani a
regular downlodra és utánna látod hogy felül el kezd vissza szálálni 60 másodperctől,ezután beugrik egy oldal ahol bekell írni egy rublikába a felette olvasható kódot,majd enter vagy az alatta lévő szövegre is kattinthatsz download the file.Megjelenik egy olyan felirat hogy click here to download,katt rá,utánna felugrik hogy mentés vagyis letöltés,mind három linknél ezt kell megsmételni.mivel egy link letöltése után várni kell 15 percet hogy a következőt tud tölteni ezért én bontani szoktam a netet majd újból csatlakozok,ezután rögtön meg tudod ismételni a dolgokat.
Majd mikor letöltötted a fájlokat akkor winrar-ban ki kell csomagolni,
utorrent kliens:

utorrent
Hello!
Ha adsz egy email címet elküldök neked egy torrent file-t amivel le tudod szedni az én kontómra. csak telepíts fel egy utorrent klienst előtte.
Én ahogy mondtam előtte motul 5100 10w40-et használtam,az technoszintetikus de azt olvastam hogy mivel az nem 100% szintetikus ezért jobban kophatnak a dolgok a blokkban meg ilyesmi.Ebben lehet igazság?A szerelőm az azt mondta baja nem lehet se az 5100-tól se a repsoltol ő már rég a szakmában van.
nem megy.
természetesen tovább lehet vitatkozni az olajon,
ha 3ekm van a gépbe akkor az nem az idén lett bele gyűrve,
az okos tojások azt mondják évente lekell cserélni,
én a motulra tennék,a repsol az a hondásoké de tökmindeggy mind fasza csak ki kell kisérletezni mit szeret a gép csak hát minden kisérlet 10eft körül mozog
Akkor jó mert nem akarom hogy idő előtt kinyifanjon a gép
itt van hozzá link szerintem ez jó lessz


http://rapidshare-free-downloa...
Repsol volt az előző tulajnál is, és nálam is benne. 6000-nél cserélem. nem zörög, nem eszi.
Jó estét.
Valaki tud segíteni a John Deere Drive Green -nevű játék letöltéséhez?
A free verziót letöltöttem, de avval csak 1 órát lehet játszani..
Torrenten le lehet tölteni a fullos verziót. -na de ahhoz nem értek...
előre is köszi
Akkor csak arra fogta volna a csávó,mondjuk mióta nem motul van a gépbe azótan nem olyan finoman jár a váltó de komolyabb gondot nem vettem észre,mert még van vagy 3000 kihasználatlan kilóméter az olajamban,akkor szerinted ne cseréljem le idő előtt?
ez hülyeség,ezer ok amiért eltört a dugattyú de az biztos,hogy nem az olajmiatt .
Hali lenne egy kérdésem,néztem most a galériák között egy zzr1200-es egy dugítyúja eltört és azt írta a csávó hogy repsol olaj volt benne és 50000km,nekem is repsol van a gépben,szerintetek tényleg ennyire szar olaj lenne?
Miagecivanmarveletekhe...
Szasz,a csajt kűdheted,a csávó a tied
perec ma is csajozni ment