Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Üdv a csapatban!
Az a baj ezzel a motorral, hogy ha egy kicsit nem figyelsz oda, akkor máris a sor elején vagy!
Én sem vagyok egy nagy vagány, mert alapesetben MINDEN szabályt betartok, de ha egyszer elszabadul a pokol...
Egyébként nekem nagyon tetszik a színe!
Én februárban vettem, és március végére már benne volt 1500 km. Ez nem jelenti azt, hogy tudok motorozni, de arra jó volt, hogy szereztem vele sok-sok tapasztalatot.
Amikor hazahoztam (február,100 km, 100-as szél, először nagymotoron...) remegett kezem-lábam, akkor még óránként megcsodáltam. Valószínű, hogy már alábbhagyott a szerelem, mert most már csak naponta kétszer nézem meg...
Bár hétfőn megmozgattam benne a lovakat. Úgy éreztem megvan még mindegyik! Csak nehogy szétszaladjon a ménes
Egyébkén sok-sok balesetmentes kilométert kívánok én is!
Szia
Jól emlékszem az én első pár napomra... sem mielőtt megvettem sem utána 1-1 napot nem tudtam másra gondolni és aludni sem. Remélem neked is hasonló lesz
Üdv Lucian
szép napot kedves fórumtársak!
örömmel konstatáljuk,hogy a fórum régi fényében tündököl!
tegnap sajnos nem tudtunk jelen lenni mert a sebészeti felülvizsgálaton vettünk részt.....(nem voltak kevesen)
a sarkam viszont gyógyul...ezt abból gondolom,hogy a doki most nem hányt le amikor meglátta.....
utána meg gyógytorna,hogy nehogymár jólérezzem magam.....
Az új "családtagokat" szivünkből üdvözöljük...
és üdvözlésképpen egy jótanács!:
nem endúrózni az xx-el,mert kurva költséges és még fáj is!
isten hozott a csapatban mindenkit!
természetesen azokat a kamionosokat is akik bár eltűntek,ámde előkerülvén megtisztelnek minket jelenlétükkel!(ne vigyorogj Lion!itt most kisvirágra gondoltunk!)
persze neked is örülünk!
Akkor ez a pár nap várakozás olyan , mint a kisgyerek mikor várja a karácsonyi ajándékát!
Talán holnap, ha ma aláírunk, fizetünk stb.

Eszembe jut, amikor megvettem az első komolyabb gitáromat, csak letámasztottam a falhoz és leültem elé aztán "meghitt" perceket éltünk át
Asszem most is valami ilyesmi következik majd, el sem hiszem, hogy nekem ilyen van, lesz.
Szép a gép!
Mikor lesz otthon..?
Szép napot mindenkinrk!
-ennél szebbet-
Szia Pityusz,

jol emlekszem hogy iden lebetegedtel koszvennyel?
Sajnos edesapamat is utolerte a dolog - kereshetlek par szaktanacs ugyeben? kb 1 honapja kemeny dietan van de nem igazan javul. Neked mi vallt be? Adatlapodon csak emailcimet lattam, ha megadod a szamod es alkalmas megcsorgetnelek tanacskozni

Koszi!
Nagyképű lenne még azt mondani, hogy a többség úgyis csak ezt látja majd belőlünk
Ahhoz kell még egy kis idő, hogy ilyet mondjak ill. csináljak.
De azért formás hátsó....
Már akinek van plexije....
Ne mutogasd a segged!
Köszi urak!
Már nagyon gurulnék vele!
Egyébként mi ez a vakok, gyengénlátók duma?
Itt mindenkinek legalább 8 dioptriás a plexije?
Szép napot!
Ki korán kel.......az bazi hamar elfárad, mert sokat tud dolgozni!
nincs rorry, XX van
megjött a babám sziasztok
Sorry
nothing problem, kurázsi
Legalább "agyoncsapás"..?
Lehet holnap reggelre kialudja...? Vagy nem..?
Cseh 2ön azisegycsapás
melyik csatornán van.... ? Ereszcsatornán..
a tied is kék (teis)
No még a Csöle hiányzik most. . . . .
Hátetélleghülyevagy...
akko nézzük a "halálos kanyar a vécédeszkán" c filmet
a Dallast én is néztem
Elég malackodós lesz az?