Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De főleg az Andit
Kisvirág üzeni, h puszil
Én montam h nagy lesssszzzzzz
Jocival mizu, most igazgatja a Koronát?!
Remélem analog müszfalas
Köszi kérdésed, jooool, 1hónapig nem volt gépünk, meg melóhely, meg stbbbbbbb, de mostmár minden ok, van gép ha már mhely nincs "ügyetekkel" mizus, kaptatok már lét a Rom szom tól?
Szeva Oroszlános Uram! Köszke, szeretem, majd még alakítgatom, csak ugye pénz kérdése. El voltál tűnődve, jó hogy vagy!
Szia, az adatlapomon a kepeken fennt van a platni es a konzol.
doboz fekete, nonfango 848 (nonfango.com-on meg tudod nezni - a cuccok sajnos videken vannak most en meg pesten igy nem tudom lefenykepezni). a doboz bal oldala egy kis helyen karcos de ezt leszamitva teljesen jo allapotban van.
ami poen a nonfangoban az hogy a platni es hozzu konzol 6 csavarral kb 2 perc alatt le lehet venni es alapbol nem ektelenkedik a motoron.
iranyar 37e.
Ha erdekel jelentkezz es megbeszeljuk a logisztikat.
Persze, felöntöttem a benzint fagyállóval, leengedtem a hütöt, a kereket felfujtam 9 bar ra, és beolajoztam a zárat, meg tettem rá hóláncot
hát majd megbeszélünk valamit
te már eltetted a gépet telelni?
Mindenki aluszik?
Igen énis úgy látom átjössz egy kv ra?
szia
Na végre valaki aki közelebb lakik hozzám:D:D
Szééééép az uj mocid nagyon
Szia "setét oldal" naaaaaaaaa nem szooooooszerint
de azt szokták mondani "ne a motor a lényeg" hanem a SZIN
nonfango-ról vmi info? kép, ár, akár mélben
amuuuugy elárulom (titokban) h nekem is volt bordó, és az egyik legszebb szin nekem is jobban tetszett, v még a szürke is tetszik, csak az "én" évj nem volt
Néztem a tiédet is neten, meg van itt Veszprémben is egy kék, hmmm nekem inkább ez a bordó, vagy piros, esetleg vörös, vagy fekete játszott.
Na de nem vagyunk mi plázacicák, nem csak a színek döntöttek.
A tiéd egyébként nagyon szimpi volt, el is gondolkoztam rajta.
Hát így alakult.
Jó napot kolléga és mindenki!
Manóka nagyon komoly zenész, ám de nem kicsit bohém arc a hétköznapokban és ezer cuppanós neki, mert támagatja az XX, mint új családtag beszerzését.
Egy szimfonikus zenekarral lesz két koncert odakünn.

Paripa adatok:
2000/7; 33000km, sztem elég jó színben van, asszem ezért nem kék :-)
függöny légzsák! ez nem az elektromos ablakos, ez a klasszikus NDK lic levehető ajtós
Szia - grata a vashoz !
Harmatinal veszed - ez a 2000-es avjaratu bordo?

ha elobb tudom hogy erdeklodsz ajanlottam volna az enyemet -en egy pecsi kereskedesnek adtam el:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cr_1
100xx-3390470

sok sok balesetmentes kilometert kivanok!
ha erdekel egy topcase a vasra szolj mert nekem van egy felesleges/elado (nonfango)

Udv!
paripádról mit lehet tudni, mikori kiad, menyi km van benne, menyi légzsákja van, milyen szinü, van e potkereke, és elektromos ablaka? jaaaaaaaaa és ménem kék...
Aszonykád, talán csak nem kamionos
Talán csütörtök, esetleg péntek.
Asszonypajti épp Németorszégban turnézik így csak mi leszünk "édeskettesben"
Remélem lesz száraz út a 7végén... na meg pl 10 fok ha szabad kérnem...