Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv itthon
Az egészség csak az legyen!

Szerbia,Montenegro,Koszovó,Albánia,Bosznia és Horvátország.Tulajdonképen volt Jugoszlávia.
Ja!

Még mindig nem árultad el,merre voltál!
köszönöm kérdésed!

Majd ki csattanok!no szuri,no minden hokusz-pokusz!Eszek(diétásan)erre kell csak odafigyelnem!Oszt jonapot!
ez igy van jol!

nem az elsö fékkarral vezérled a hátso munkahengert!Hanem a bal elsö villaszáron lévö munkahengerrel!Ahogy huzod az elsöféket,annak fügvényében mozdul el az a munkahenger!Ez fékezi a hátso munkahenger középsö dugatyuját!
Bocsánat!
Jó napot!Hogy vagyunk?Egészség?
De!
Valahogy meg lesz oldva mert atom jó helyek és gyönyörű a táj!
Szeretném ha látnátok,megéri!
17155-ös hozzászólás!
Szép jó napot mindenkine.

Tegnap annak ellenére hogy lebeszéltetek róla fékolajat cseréltem az XX-be. Nem volt vele semmi gond simán megcsináltam :)
De arra rájöttem, hogy az előző német tulaj variált a duál fékrendszeren, mert ha behúzom az elsőt az nem fogja a hátsó kereket viszont a hátsófék fogja az elsőt :S
Eddig ezt észre se vettem :D
Isten hozott itthon!

És merre jártál?
Ma is gyönyörü helyen jártam!

Ugy döntöttem,vissza fogok menni motorral!Ha valakinek van kedve csatlakozhat,de már csak ha visszajöttünk a nyaralásbol!Mondjuk az utvonal igy nézne ki:BP-Vác-Ipolytölgyes(ez nekem a multkor kimaradt a korház miatt)-Balassagyarmat-Szügy-Romhány-rétság-Bp.
Néh
ol elég rossz az ut minösége(Szügy-és Romhány között) de a táj,a tavak,fenségesek!
ma szabin vok, de sajna nagyon ugynézki h megen hosszutávu szabin leszek (7végére dől el)
Te mé nem dolgozol?!
Nem jön össze!
ésakkor most nemis fogunk látni semmit?
Na azé, (biztam benned)
Durci csak jelképesen van bevágva !
Na nekem most mennem kell. További jó rosszalkodást Nektek !
és külömben is, miért ne irigykedhetnék?
naaa nem bedobni a durcázást.....
Ezt nagyon jól látod !
Tudom miért nem megy fel,mert 10 Mpixel és SHQ minőség, le kell butítani!
látom érted a viccet, csak nem szereted.....
Khm.. egyszerűen csak annyit mondanék erre, hogy hülyeeeeee!
meik képeket, az este fellátogatóssat?
én is voltam ám fiatal....
Hááááááááát igen ehez nincs mit hozzáfűzni