Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Boldog névnapot a Gáboroknak!
És persze én is köszönöm a jókívánságokat! Igyekszem ünnepelni! :)
Szia!
Köszönöm, már egy kollégám mondta hogy hoz nekem annyiért...:)
De vissza utasítottam, mert nem pályára akarom használni, és arról azt hallottam hogy igen kopik! Jó persze 3 garniból lehet cserélgetni,
de nem vagyok oda értük!
Köszi! :)
Jó reggelt,jó reggelt!
Boldogat a Gáboroknak!
És persze, szép jó reggelt mindenkinek!
Örömmel értesítek mindenkit, hogy ma már 2 mocist is láttam! Mind a ketten utassal voltak! Nem mi vagyunk a legbetegebbek!
Boldog névnapot az illetékeseknek!
Boldog névnapot kivánunk a Gáboroknak!
60 pénzért 3 garnitura vágott slick-et szerválok Neked!
sziasztok
lenne egy kérdésem.
a fő biztosítékhoz hogy lehet hozzá jutni?
azt hiszem akkor engem is el találnak....! :) Nekem sem gyári, de szerintem soknak nem az!
Szió!
(Nem gáz hogy elnyúlt, tanulságos volt)
hmmm..... és a Dunlop D208 (SPMAX) szerinted?
Sokan dicsérik, de vannak akik ellenzik! (más fórumokon)
Az párban 61000Ft a Michelin meg 73000Ft ez nem egy akkora különbség hogy ne lehetne ki bírni! :)
Nemkő dobányi!
egyébként kurvadrágák a patentek.......de télleg!
elmentem kőért.....
Lehet kővel dobálni,de nekem is alul az eke-idom aljánál nem gyári patentek vannak...
tud valaki abban segíteni, hol kapok fehér első indexbúrát?
Szia, látom kaptál már pár választ, de lehet hogy tudok újat mondani. A Michelin Road 2-t teszteltük 1000 fazeren és zx12-n. Mindkét motor megjárta a pannonia ringet, hungaroringet, ausztriát, az olasz dolomitokat. 10 ezret mentek és egyenletesen kopott, a pályán pedig annyira jól tapadt, hogy nem hittünk a szemünknek. A metzeler 0fokos övvel ellátott sport-túra gumijával is lehetett ezalatt szikrázó lábtartóig dönteni, de az autópályák miatt kockásra kopott, 10ezret ez is elment (900 Hornet ).
A Contiból sajnos a roadattack nem egy főnyeremény. a conti -sportattack már kifejezetten jobb sport-túra gumi. Valóban hamarabb eltűnik a motorról mint a road2-es michelin, de majd 30-40%-al olcsóbb! (fog annyira tapadni). kérdés az, hogy egy felére kopott michelin vagy egy új conti a jobb?
de ha nagyon tapadós contit raceattack streetet teszed fel, az biztos nagyobbat fog mint egy "road" jellegű abroncs.
20-30 ezer ft meg nem szabad, hogy számitson ha tapadásról van szó. a műanyagos többet kérne meg a fényező.
Az újságokban található teszteknek ne nagyon higgyél, azok általában azt dicsérik akitől többet kapnak. ( tisztelet a kivételnek )
bocs ha kicsit hosszúra nyúlt.
Nem gyárit?

Egy hondába?
Vagy besétálsz egy jobb képességű autósboltba a mintával és ott is tudsz venni...
Ha nem is gyárit,de hasonlót (elvileg)!
Pedig csak onnan!

sehol máshol nincs!
Szép estét mindenkinek!

Tudnátok nekem abban segíteni hol tudnék idomfogó patentot szerezni xx-hez? Voltam a honda kereskedésben és valami 800 Ft ról beszélt a koma darabonként, nekem az kicsit sok (kb 10 darab kéne) . Ezért gondoltam megkérdezlek titeket hátha tudtok valami okosat.
Egyetértek! Ezennel engedélyezem a szepuku iránti kérelmedet.
Hai....spog san.
Én is ezt akartam mondani, már rég óta.................csak sosem mertem!