Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És milyet tervezel?
Tükörreflexes brige vagy kompakt?
Én ilyet szeretnék majd venni: Panasonic FZ28
Jó az ár érték arány és sokat is tud! Vagy az elődje a FZ18!
Fuji-ja volt az egyik Barátomnak szép képeket csinált de a pana többet tudott.
Egy másik Barátom, aki elég sokat foglalkozik fényképezéssel szinte hivatásosan Ö is a Panát ajánlotta pedig akkor lett volna 1 Fuji S5600-as eladó...
Jóestét mindenkinek!
Nekem eddig több Fuji digitális fényképezőgépem volt, még eddig mindig meg voltam vele elégedve!
Javítani sosem kellett kb évi 3000-3500 fotót készítek. Bírja a rázkódást (motorozást). Most egy Fuji Finepix S5600-asom van ,már harmadik éve, semmi probléma vele-egy hátránya van: nagy az optikája(10x optikai zoom) ezért nagyobb helyet foglal el.
De a mai gépek hasonló, vagy sokkal jobb kategóriában már sokkal kissebbek!Én is szemezgetek egy Finepix S8000-el, de ez csak "zseton" kérdése.
Is-is

Ami biztos hogy Fuji lesz!
Tényleg?
Tegnap én is megcéloztam a mm-ot,de érdekes módon akármit akarok venni az aktuális eladónak pont olyan van otthon...
Ennek ellenére fingja sincs a termékről...
A kontakt az árcsökkentés miatt kell, vagy tanács ügyben, hogy milyet?
De ahogy Maistear barátom mondaná,Googl a barátod!
Én media markot céloztam meg!
Urak!

Van valakinek digitális fényképezővel kapcsolatban kontaktja? Venni szeretnék...
Megriadtatok?
Gyermekeim!
Jóóóóóó estét!
Jó estét!
Na joestét mindenkinek!
Nekedis!
Köszönöm szépen!

Te nagyon kedves vagy!De tényleg!
tisztelet.
Csak úgy mikulásra
Hosszu!

Majd egyszer négyszemközt!Mag nambaj hogy"csak" XX-em van,De én mást jobban szerettem volna!De örüljünk annak ami van!
MA Cita tali!
1:pep
2:busati (99.9%)
3:Frazer1000
4:?


Én készültem!

Sziasztok! A decemberi Citadella motoros találkozó végállomása kicsit eltér majd az eddigiektől, hiszen a Hein Pál gyermek kórházban lesz. Öltözzetek Motoros Mikulásnak hozzatok egy két ajándékot ( gyümölcs, csoki, játék, stb) így a 3. éve megrendezésre kerülő " A mikulás motoron érkezik" redezvényhez kapcsolodva mosolyt tudunk csalni a gyerekek arcára. Érkezés a Citadellára 15:00 itt csomagok egyeztetése majd indulás 16:00 kor a Heim Pál kórházba
Sziasztok!

Mivel a Balatoni szilveszter meghiúsult utánna jártunk 1 másik lehetőségnek.

A helyszin: Tápiószentmárton Tápió Fogadó. (ahol tavaly volt)
Ami az árban van:

Vacsi: Bőségtál:-Petrezselymes burgonya + Rizs vagy rizibizi
-Sült csirke comb
-Sajtal és sonkával töltött rántott borda
-Rántott gomba
-Pulykaszelet fokhagymásan
-Savanyúság

Éjfélkor: Virsli vagy töltött káposzta (a többség dönt feliratkozáskor irjátok oda)

Italok: -Pezsgő
-Vörös és fehér bor (édes, félédes)
-Sör
-Jéger
-Whisky
-Martini
-Üditők
: Ásványviz (savas és mentes)
Cola; Narancs; Rostos öszi; Rostos körte
-Kávé, Cappuccino

Ez mindössze 8000 Ft/Fő korlátlan ital és ételfogyasztással felnöttek részére, gyerekeknek nem kell fizetni!

Süteményt még belealkudjuk (pl rétest meg valami sósat)!

Szállás 16 fő részére tudunk biztosítani 2500 Ft/Fő reggelivel!

Vasárnapig gondolkodjatok rajta és iratkozzatok fel!

Ha kérdés van nyugodtan hivjatok, számom az adatlapomon van!

1. Maistear+Niki
2. ?
nőis a májam rendessen
majdnem.......
de rajtavagyok.
Yoci, sokminden igy müxik, pl az agyam is majdnem elfüstölt párszor mostanában, és aszttem nem müxik
tovább, azért remélem minden oxi
Sziasztok
Te csokibá, látom (busafórum) mostanában nagyon búslakodsz h "csak" XX ed van, mit tettek veled
nemvoltál te ilyen?
kiderült,hogy a processzor füsttel működik......ha kijön belőle a füst,nem működik tovább......