Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen!

Mi öregek akik még a békeidöben tettük le a jogsit,nemismerjük az uj szabályozást!
jó nagyot!
Jóóó nagyot kívánok!J
Hoppp, a súly nem j:))
Ha jól tudom akkor az A1 16 évtől, és 11 kw, utána 2 év gyakorlat, és mehet a nagy A, kresszvizsga nélkül, vagy 18-évtől A korl. itt azt hiszem 25 kw a határ, meg van valami teljesítmény, meg sújhatár is, ha jól tudom. Itt is 2 év gyakorlat aztán mehet a nagy A kresz nélkül, vagy 21-évtől mindjárt a nagy A,, de akkor kell kreszvizsga, meg a rutinon is többet kell csinálni (elvileg kell egy nyolcast tolni a motort:)))
Kérdés!

Mostanság a kis "A"-t,illetve a nagy "A"-t hogy lehet letenni,és mik a feltételei?Illetve mik a korlátok?
Szépjooooooooestét mindenkinek!
Csak a lét hozd!

A többit megoldja a mágus!
OK megyek.
szerszámos táskát vigyek?
Hogyne tudnál4

Sétálj át egy talicska lével!
asszem sürübben kéne járnom templomba!

Basszus ez (nagyon csuna beszéd) hogy rohadjon az is meg.
Szojj ha v.mitudok segiteni
Egyenlöre most minden sztorno!

telljesen behányt a cirkonk!este 9-re jön valami mágus,aki csak a tizezres cimleteket ismmeri,és valami elektronikárolis zagyvállt,hogy azt kell kicserélni!Gondolom ez a lehetö legdrágább része ennek a szarnak!
Útállak
De jogos!
Tisztelt Barátok ,haverok ,ismerősök!

2008.12.11.-én Újból CSÜLÖK CSÜTÖRTÖK lessz Monoron!
Jó hangulatos étterem, udvarias kiszolgálás, iszonyatos mennyiségű kaja!Csak pl:multhonapban 1 korsó sör+3 db 2dl üditő 2 db csülök,+kamanber sajt=7000ft

2008.12.08.-áig kell leadni a rendelést,ugyhogy aki feliratkozik el kell jönnie mert ha nem engem járat,éget le!
Ki szeretne jönni?
No joooooo!

de mi az ára?Vagy azt te fizeted?
Ittis szépjoooonapot mindenkinek!
Tisztelt Barátok ,haverok ,ismerősök!

2008.12.11.-én Újból CSÜLÖK CSÜTÖRTÖK lessz Monoron!
Jó hangulatos étterem, udvarias kiszolgálás, iszonyatos mennyiségű kaja!Csak pl:multhonapban 1 korsó sör+3 db 2dl üditő 2 db csülök,

2008.12.08.-áig kell leadni a rendelést,ugyhogy aki feliratkozik el kell jönnie mert ha nem engem járat,éget le!
Ki szeretne jönni?
Na joéjt!

Mentem tente!
Modosittanék!

VASALT FEJED! Nem mindegy!
Holnap nálatok!
Nem!

Olyan karcsu dalia szeretnék lenni mint te!
mindig lesz vasalt ruhád.....
gabi.......mekkora a pecód?...megyünk mi is......
Csülkös, velős pacal friss kenyérrel?