Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemlessz itt semmiféle háboru!

ezért van az oldal! Az hogy "jo tanácsot tudsz adni",inkább azon mulik hogy sokmin dent kiprobálltam már az elmult husz évben!De jolesik!
Az hogy hol érdemes megvenni,én erre csak azt irom,hogy én álltalában ilyesmit a Motorradban(lustaságomnak köszönhetöen) vásárolok.Nem a legolcsobb,de ittvan két utcányira.


1)Olajbol nekem a Castrol 10W-40 jött be!A Yamahais,meg a Suzukiis szerette!Egy a lényeg Max. félszintetikus legyen,a fullszintetikus nagyon vékony az XX-nek.Most a Honda gyári olaja van benne,de nemajánlom senkinek!Ugy 5-6 ezer kilcsi után hangos lessz töle a vas,keményebb a válto,szoval nem egy sikerolaj szerintem!A Castrolnál ilyen 10.000-nél se jelentkezett!


2)A láncot én simán Brigéciollal mosom!sokan vannak akik a Petroleumra esküsznek!Lehet az jobb,viszont nemkapni kutakon,csak egy-két bizonyos helyen(szintén lustaságomnak köszönhetöen nem deritettem fel).Meg oszt drágábbis mint a Brigéciol!

3)Fujjni nekem szintén a Castrol ciucca jött be!És sokan másokis ezt használlják az ismeretségi körömben!Voltak probállkozások más kenöalkalmatossággal(direkt nem irok degradálo jelzöt),de nemjött be!Volt amelyik összekente a vasat 10-kilcsi alatt(de nagyon),és a láncon szinte semmise maradt!Volt amelyik max.200-kilcsit ment el,és száraz volt a lánc,stb.Nekem az XX-em a gyári láncal 35.000-ret ment el!Stzerintem ez jo futástelljesitmény,ha belevesszük hogy szonte állando kétszemély,ha meg nem kétszemély,akkor pálya.
Te nagyon jó tanácsokat tudsz adni.
Azt szeretném tudni, hogy milyen olajat tegyek a vasamba, mivel mossam a láncot, és mivel fújjam be?
És hol érdemes ezeket megvenni?

Ha nem akarsz topik háborút kirobbantani, emailben is jó a válasz.
lökjed!
Szia!

Olaj ügyben kérdeznék valamit, ha ráérsz.

Előre is köszi.
Helyesen a Top 10 tanulómotorban!
Most olvastam hogy az XX benne van a Top 10 motorban!
De ebben kiis merült az összes tudása!
Nem tudom... lehet hogy csak koszos volt a lencse...
Az is cép Barátom!
Azért jó,hogy ott van,mert kiemeli a fekete szépségét!
A fekete milyen fajta?
A fekete mégcsak hagyán4

De az a fehér....?
Hát... egyszercsaklett!
Szép a háttér! Fekete,fehér szép,szép!
Üdvözlégy!
Hát ezmeg mikor készült?
Cépek igy együtt is!
Sziasztok!
Oksa!
Azért írtam ide, mert a hondák szerelmesei (gondolom) az xx fórumot is olvassák.(esetleg)
A KM óra állása olvasható lesz ezen a fotón. Bocsi érte.
Az árat majd megbeszélem azzal aki esetleg érdeklődik.
Jó adjál!
Ha XX lenne akkor még megértem hogy ide irod...
Ráadásul se km állás se ár...
Sziasztok.
Eladó kiváló állapotú Hornet 600-asom.
Kevés KM-el, narancsmetál, 2005-ős.
ÜDV