Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

két xx-es beszélget....
láttad a busát?
nem........
hogy-hogy?te nem szoktál a tükrödbe nézni?
Bocsánat a közönséges szóhasználat(ok)ért ...
Reggel kiment a bika a dombtetore legelni. Egész nap legelt már lassan ment lefele a nap, amikor a bika meglátott egy fehér pontot a távolban Gondolkodott mi lehet az, de nem jött rá. Ez a fehér pont kb. 2 óra múlva odaért a szeme elé. Na ki volt az? Hát a nyuszika. A nyuszika odaszól neki:
- Te bika menj már arrébb, mert sokáig gyalogoltam és nem akarlak még téged is kikerülni.
A bika meg se szólalt, meg se moccant úgy telelegelte magát. A nyuszika azt gondolta, lehet, hogy a bika kicsit nagyot hall, megkéri még egyszer:
- Te bika légy szíves menj már arrébb, mert nem akarlak kikerülni, Tudod?
A bika meg se szólal, meg se moccan. A nyuszika azt gondolja magában: A fasz fog most már szarakodni! A nyuszika elkezd ordítani a bikának:
- Te bika nagyon gyorsan húzd arrébb a termetes picsádat, mert ha nem, úgy szétrúgom, hogy nem tudsz ráülni! Érted?
A bika meg se szólal, meg se moccan. Erre a nyuszika:
- Rendben bika te akartad! Egymilliótól elkezdek visszaszámolni és ha addig nem húzod el magad nagyon nagy baj lesz! Érted?
Egy-két óra múlva a nyuszika elér az 5-ig. 5, 4, 3, Háromnál a bika egy akkora cifrafost nyomott a nyuszikára, hogy a nyuszikának fülecsúcsát is belepte a szar. A nyuszika kikászálódott a szarból, miközben a bika lassan elballagott. A nyuszi a bika után kiáltott:
- Mi van bazdmeg? Beszartál, hogy jön a nulla, mi?
itteni szőkék kivéve.......
természetesen........
tedd már le anyukám azt a rohadt vasa.......upsz........
Elméletileg a mosást tegnap megbeszéltem Maistear Úrral, így marad a pöc röf......
Khmmm... vannak itt szokek is
Koszi
szőke nő az orvosnál....
doktor ur megittam egy üveg mérget....akkor most meg fogok halni?,
igen hölgyem....ebbe mindenki belehal.
Mindenki? úristen.........MIT TETTEEEEEEM?
Mondóóóóóóóóm.
Lemosod azt mész.
az olajakat tudod,
nem recseg,nem ropog,viz rendben.........
pöc röf...........
Egy kis lazítás:
Két rab beszélget.
- Te hogy kerültél ide?
- Az anyósom belém szeretett.
- Hogyhogy?
- Elcsavartam a fejét.
"I: Ellenőrzés és tisztítás, beállítás, olajozás és csere ha szükséges."
De talán egyénre válogatja, ki hogyan használja.
Csak olvasni nemtud!
Én részemröl a fékfolyadék,az alapjárat,meg miegymás dolog) ellenörzését(mert az I-betü ellenörzést jelent)nem nevezném szerviznek!

Fojton,fojvát,fojik!
Jó 5let! Meglephetnél valamelyikkel - persze ajándék gyanánt
Vagy Busát!
Tudom Off-topic!
De azért nagyon ottvan!

http://www.indavideo.hu/video/...
Végre egy szemfüles ember! Ezt vártam!
ha mindenáron 6 ezrenként akarsz szervizt,vegyél ducati-t.
vagy harleyt.
aazokat aztán lehet bütykölni..........
Milka! Itt mind a két lapon szerepel a 6000-res átvizsgálás!
Csak viccelteeeem! De, ha a táblázatban lévő utolsó oszlopot (kilométerszámláló állása) nézzük, és felszorozzuk 1000-rel, akkor 36000-ret kapunk
100%-ig biztos vagy benne, hogy nincs 6000-res?
Persze, mire hazaertem megtalaltam
Tessék ittvan!

Itt nem azt irja,hogy 36.000-ig!Hanem hogy mennyinkén12.000és töbszörösei,24.000 és többszörösei,36.000 és többszörösei!) kell nézni,ellenörizni cserélni!