Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszont én nem aludtam délután,ugyhogy megyek csicsikálni.
joéjt mindnyájatoknak.
itt sem!
Itt is
Gyerekek!

mi ez a punnyadás?Nehoghy már a busások lefözzenek minket!
Ez igaz.
de nem is csodálkozom rajta.
tegnap,lefojtva és a komplett eleje nélkül is csak egy döntetlent tudtak kiharcolni.
és még azt is én ajánlottam fel. mert rendi vagyok.
mára is kihivvtak......kint is voltam a street-en....aztán busák meg sehol....pedig ők állitólag kemények...vagy valami olyasmi.
Megjöttek a kpépek!

Szerintem, magukért beszélnek!Valszeg a medencétis belehet üzemeltetni!
Már vettem egy vasalot!
halii.
ne parázz. milka tényleg alszik délután.
Ma én is belefutottam.
gondoltam beköszönök,ha már arra jártam.
tényleg aludt.
ugyhogy már nem csak téged utál.
Tudod mi a szép!

Még igyis elmaradnak a busások mögötted!
Na azért!
szia.a teloszimeringet mikor megrendeltem a takibácsinál,ő mondta,hogy sweitz-i mport és valoszinüleg fojtott.
de még nem biztos,mert a számokat még nem tudtam leellenőrizni.(karbi kód,meg a gyujtás elektronika kód.)merthogy más a száma a fojtogatottnak meg a nyitottnak.amugy nem tünt ugy a turák alatt,hogy a többiek elhuztak volna mellettem. tehát lehet hogy csak vaklárma.
Szeva!
Igen,mondtam,de a dec.31-jan.1.igazán érzékeny időpont!MEGOLDOM!
Ciao!
Szépjooooonapot nekedis!
Te emlitettem már hogy utállak?

egyébként szentigaz hogy délutánonként(ha nem dolgozom) ledölök pihenni!De nem alszok,csak fényérzékeny a szemem,és ezért becsukom!
Oppá4

ugylátom már felkerült!Na mindegy!De jo látni hogy elkezdtetek jelentkezni!Föleg az ismerös(régi) emberektöl!
Fontos!
Megszületett!


Mivelé tavaly késön kezdtük el szervezni a szilvesztert(decemberben),igy nem volt lehetöségünk rendesen választani!Ezért idén ugy gondoltam,már most elkezdem szervezni a dolgot!
Egy rövid leirás a tervezetröl!
Helyszin:Balatonmáriafürdö Budapestöl kb.165 kilométer.
A miénk lenne az egész kastélyszállo!55-fö befogadására képes!Három nap,két éjszaka,reggeli vacsora(félpanzio).A szilveszter napján ezt kibövittik ,azaz bövitett vacsora,és éjfélkor virsli!
Na és most kapaszkodjatok meg,mindezt 18.000ft/fö árárét!
És ebben minden benne van(szállás,ellátás,minden)!Kéthétmulva kell lemennem megnézni a helyszont,és ledumálni az ételeket(milyen menü legyen),italokat.
Addigra jolenne ha mindenki eldöntené,hogy érdemben tudjak(hány fö) beszélni a tulajjal!
Utazás egyénileg lessz!Szerintem ilyen rövid távon jobban jövünk ki!
Ha valakinek kérdése van,hivjon bátran!
Viszont felakarom mérni,mekkora az érdeklödés!
Tehát tessék jelezni!
1)Milka+Milkáné+Kismilka
2)Fiveurban+5 fő
3)Feket663+asszonypajtás
4)Menyus+Gabyca
5)Maist
ear+Niki
Fontos!
Megszületett!


Mivelé tavaly késön kezdtük el szervezni a szilvesztert(decemberben),igy nem volt lehetöségünk rendesen választani!Ezért idén ugy gondoltam,már most elkezdem szervezni a dolgot!
Egy rövid leirás a tervezetröl!
Helyszin:Balatonmáriafürdö Budapestöl kb.165 kilométer.
A miénk lenne az egész kastélyszállo!55-fö befogadására képes!Három nap,két éjszaka,reggeli vacsora(félpanzio).A szilveszter napján ezt kibövittik ,azaz bövitett vacsora,és éjfélkor virsli!
Na és most kapaszkodjatok meg,mindezt 18.000ft/fö árárét!
És ebben minden benne van(szállás,ellátás,minden)!Kéthétmulva kell lemennem megnézni a helyszont,és ledumálni az ételeket(milyen menü legyen),italokat.
Addigra jolenne ha mindenki eldöntené,hogy érdemben tudjak(hány fö) beszélni a tulajjal!
Utazás egyénileg lessz!Szerintem ilyen rövid távon jobban jövünk ki!
Ha valakinek kérdése van,hivjon bátran!
Viszont felakarom mérni,mekkora az érdeklödés!
Tehát tessék jelezni!
1)Milka+Milkáné+Kismilka
2)Fiveurban+5 fő
3)Feket663+asszonypajtás
4)Menyus+Gabyca
5)Maist
ear+Niki
6)?
Te Milka!

Micsoda orcátlanság, hogy azt állítod itt, hogy az "alvás" mint fogalom ismeretlen a számodra!?!?!
Látszik, hogy milyen jó az internet, ahol személyes ismerettség nélkül is mindenki azt mond amit akar. :) Hogy van az, hogy én szinte akármikor átmegyek hozzátok DU Te mindíg alszol? Na de mindegy.... csak gondoltam segítek beazonosítani a fogalmat Neked. :) Szóval a lényeg, hogy amit minden DU és este csinálsz azt hívják alvásnak. :)
Morgen mindenkinek!
Miből gondolod hogy fojtott?
Ja meg szépjoreggelt mindenkinek!
Sokminden van tervben,de idöjéárás függö a dolog!

A szilveszterre visszatérve,elkellett kezdeni szervezni,mert tavaly nagyon elcsusztunk!De aztis mondtad a multkor,hogyha idöben tudsz valamiröl,akkor megtudod oldani!
Alvás?

az milyen fogalom? Munka! na azt a szot ismerem!
Jó estét!
Nagyon állat a kép,de plussz a szöveg hozzá... többször is elolvastam!
Milka bá ahogy a múltkor dumáltunk talán megérted,hogy a szilveszteri bulira még nem mondok semmit!Tudod a média....Azért rajta leszek a dolgon!Jövő 7 végén (27-28.)tuti nem dolgozom valami gurulás nem lesz?Végre nem csak Milkát ismerném a csapatból!
Üdv. Nektek