Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos megnéztem az akksimat!
2008.06.10.-én vettem bele!
Ennek tudatában lehet megérett a cserére!
Én koronát rendeltem így csőkormányom lesz nem kiflim.
MRA túraplekóm van! Milka jóval magasabb nálam és azért néha repűl ha nem is 3kilóval de 2,8-al!
Hidd el én sem de ez kézenfekvő és egyszerű megoldás volt. Látod milyen mix cső vezet le és milyen nehéz kioperálni onnan de ami a lényeg nincs rajta max 3 kilós nyomóterhelés tehát belefér a toldás ha szakszerű..
Azt nem tudom nézted-e hova fog esni a kormányod ha rendelt villahidat alkalmazol.. ugyanis nagyon alacsony a pozíciója a villakiflinek így ha Fazer maj'd egyenes drag bar kormányt raksz rá kifeszülsz mint egy vitorla és kábé annyi szelet is fogsz tehát repesztés kizárva. Én most tesztelek néhány kormányt ne tudd meg
Jahh és az íbéjen 17 fontért árulnak X11 felsőkiflit... remélem te sem adtál többet érte?
Igazából ha egyben van akkor is van 3 hibaforrási lehetőség pl:a két végén és ahol kilyukad
így meg sokkal több
Ez most komoly?
Nem vok híve a toldásoknak ha lehet legyen egyben az ilyen dolog, persze ettől még lehet jó!
Miért?
Én ezt nem mertem vna bevállalni
Kettévágtam felül a gumicsövet középen van hozzá még gyári gumicsövem azt vágtam be közé majd ablakspricni toldó csődarabbal és 4 db. csőbilinccsel rögzítettem. Perfekt tesztelt 100%-os
Ha szükséges holnap fotózom...
egyszer normális lenne
Úgy lesz
Gyors módon!
Ja!
Akkor így nem csodálkozom a "hozzá értésükön"!
Te tudod mit,büntesd meg őket menet közben rossz helyen parkolásért!
Ma. mondasz te is valami hülyeséget,hogy miért tetted!
Pontosan!
Simán otthon szerelhető a dolog!
Nem kell semmit sajtolni,simán "csavaros"a dolog!
Csak ha ők gyártják le neked méretre,úgy drágább,és azon is keresnek egy kicsit!
Lehet nem néztem!
Igen ezt más is ajánlotta már!
Lehet akksi vétel lesz!
Én is azt tervezem!
Korona meg van rendelve kormányt még nem tudom milyen lesz.
Versenyben van Hornet,cbf1000, és fazer1
... mert nem lehet állítólag kapni ilyet

http://www.ebay.com/itm/Hinter...
Milyen módon