Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én speciel itthon toldottam meg mivel át van alakítva a kormány és környéke... 100%
Köszönöm mindenkinek és amint aktuális lesz már keresem is őket!

... vagy a 18.ker Zádor utcába a hidropres
Itt Soroksáron a Hösök tere után( átmentek a felüljáron és ott van bal kéz felé )
van egy ilyen műhely ahol hidraulika csöveket gyártanak...Mindenre
Németh István
A Fektinél van Gyálon
Gyártasd le méretre, vagy ebay - en vegyél készen
Esetleg megemlíted az ámokfutónak és pesten szerintem szerez oszt megy pocstán, vagy lebiciklizik-zünk
Ez az egy motoros bolt van itt és nem szeretek oda járni mert vettem anno egy két nyomon haladó zzr600-t 21 éve
Aztaqrva szarok bele,fasza helyen jártál!
Úgy is kérdeztem arra meg azt mondták az merev cső!Mondom motorra kell arra meg bovden kell azt mondták:majd beszartam!
Ó drága kenyér....
Az fékcső és valóban kell a végére csatlakozó,de azt normális,hozzáértő ember rátudja rakni!
Próbáltam ma kuplungcsövet venni de néztek rám mint a borjú az új kapura azt mondták olyant nem lehet pl méterben venni mert valamilyen speciális géppel lehet rásajtolni a végeket?
Szerinted?
Mert szerintem hülyék!
Hol nézzem meg?
Gurulj át a vartáshoz vele hétfőn, Ő megterheli.
Vagy ! Én átmegyek holnap és megterhelem
Milka micsoda barom "motorosok" írtak a videódra
Terheléses teszterrel mérd meg!
Nekem a kocsinál így volt aztán amikor terhelésessel mértük egy nagy fos volt az akksim.
Újat vettem azóta semmi gond
Igen!
Feri! 06-20-4262269 Budapest XI.-ker!
Váúúúúúúúúúúúú!
No ez már valami,már csak azért is,mert én,(mi) is erre gyanakodunk!
Nagyon szépen köszönöm!
Red line
MF motor
Akkor lesz benne pár ezer km így, ha hollandból veszi a motort és lábon hozza haza
Így jártam tavaly a Kékestetőről lefelé. Akkumulátor hiba, cseréld ki. Én kimértem az enyémet multiméterrel, látszatra minden jó volt, de az elszulfásodás, vagy a kezdődő cellazárlat diagnózisra az kevés volt.
Sziasztok,

Szükségem lenne egy Honda szerelő kontaktra aki bekarburálná a motort.
Tudtok ilyet Pest és vonzáskörzete környékén?
Oksa!
De szombatonként dolgozol,vasárnapok foglaltak,így érdemes lesz tőled meg venni a motort 10-év után,azzal a pár ezer kilométerrel amit bele teszel!
Drukkolok!
Picit finomítottam B.B.-n
Fékfolyadék és kuplungfolyadék csere + hátsó rugós tag szennyeződés védelem kiépítés.
+ további finomításon töprengés
Köszi a meghívást, de nekem a vasárnapok foglaltak. Max délig lennék jó. Ez a jelen állás.
Jut eszembe! Csütörtökön megyek szegedre!