Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olaj + olajszűrő csere kész és húúúúúúúúúúúúúúú

Beindítottam és semmi hangja szinte a motornak, a váltó gyönyörűen könnyen dolgozik akadás mentesen az alapjárat egyenletesebb, minimum 20 NM-rel és 30 KW-tal nőtt a teljesítmény
... és még az udvarból ki se toltam
Asszony is ?
Nos "harcra" kész a paripa!
Minden lecserélve!
Megnéztem!
Szép kék!
Így ránézésre jónak tűnik!
Gyári dobokat kapod hozzá?
Herci!

Elhoztam a táskákat,köszi!
Baró!
Vicc volt!
Nem tudom...
Én megnézem és csak utána kirakozom a történetekkel ha már láttam az állapotot
Jóóóóóóóóóóóóóóó jézus!
Köszi tesó!
Örök hálám!
Akkor ugorj rá!
"Távlatból nehéz motort venni."
De az olyan izgíííííííííííííííííííííí!
Nem?
Most estem haza,most már igen!
Nem akartalak telón zavarni ugye tudod miért?!
Akiről beszéltünk az 2004decemberében jött haza Magyarországra és már 2szer megnősült itthon.
Szeva Tesó!
Itt vagy?
Meg hogy őszinte legyen májusban lesz esedékes a projekt. Addigra jön össze egy szebb összeg.
Megnéztem meg nekiláttam visszaolvasni 1650-től olyan 20-25 oldalt olvastam vissza.
José motorja tetszik és pont :) Km nem érdekel, ha kevesebbet akarok bele megtekerem vagy átfordul majd egyszer :) Ha én megveszem addig tervezem használni amíg csak lehet. Én egyszer szeretek venni valamit de akkor legyen jó.
Az ára kicsit sok az én zsebemnek, de amúgy nem drága szerintem. Az olajra visszatérve nem vagyok szakértő, de az olaj olyan a motornak mint az embernek a szénhidrát. Lehet nélküle is élni csak nem sokáig... :)
Akkor Joséét érdemes!
Meg kell nézni ,azt ha jó akkor vedd meg...
Távlatból nehéz motort venni.
Fék, futómű....
Az enyém eladó! 2007. évjárat, elsőtulaj, garázsban tartom. Garantált 85 ezer km, új lánc szett, új hátsó gumi (ezekben van 2 ezer km kb.), új fékbetétek. Gyári dobozok + konzol, gyári dob és Arrow's karbon sportdobok. Irányár: 1.1 millió Ft.
Az nem érdekes! Csak csengesse ki a részünket!
Megvan!

José
[41343] január 25. 10:25
Szia!
José kolléga 1.1 milliót kér iár.
Első tul. rendszeresen szervizelve, gyári konzol és doboz, gyári dob és Arrow's sportdob, 85 ezer km, ( na itt szokták abbahagyni az olvasást) Új lánc szett, új gumik (1-2 ezer km van bennük), új fékbetét (Brembo).
No akkor ecseteld a vasad állapotát,mert ha mi tesszük,akkor sose fogod eladni!