Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van két cicid? Hiszem ha látom!
cicid?neked csöcsöd van baszki
Minnyá szólok neki,hogy szóljon annak aki ismeri azt,aki látta azt a gyereket,aki ismerte annak a srácnak a szomszédját aki tud neki szólni!

Ájjáleöcsémmeeesohasenemkapoltöbbetutánfutóóótköc
ccsöööög!
nagy itt a szerelem...
azt veszem észre h nincs.... nekem legalább 2 cicim van neked meg csak egy kukacod....
most mit sértődsz meg?szólj ha bántottalak.
ööö hát nincs..mit irigykedsz bazmeg neked még ennyi sincs..
Te figyej szójá az emberednek aki ismeri azt a srácot aki beszélt már ezzel a taknyossal ,hogy vegyen vissza!
Kívánok oktató báá!
Vettem észre! Csoki is annyira be akar épülni közéjük,hogy lekente a szimót zőődre. De minket nem tud ám megtéveszteni! Lássuk ám mink hogy az nem kasawaki!
Mér neked minek kelet mikor Pesten verted a faszod egész héten?Nyugis pillanatokban használom.Az meg hogy még mért nem állítottam fel a gépet kurvára semmi közöd!Én nem csak magam tartom el vagy a szüleim engem hanem egy családot kell etetnem az én keresetemből + lakás kölcsön stb.az meg a másik ,hogy előbb megkéne tanulnod motorozni meg a társaidnak is mielőtt ilyen motorra ülnél,tehát nem kapod meg.
má megint a faszoddal vagy elfoglalva... kezd igen unalmas lenni! nincs más amit felmutathatnál?
akkor 3 ra iinn-dulj
sok grínpíszest idefújta a szél
rendet kéne teremteni
máma motoroztam a határba megnéztem a bakonyért
há nem ismerem de ugy látom ez egy tökös csávó
no erre kiváncsi vagyok...mééé?
Na mi a búbánatos habos hányás van tőgy arcúak?
Hát nem.crazyt pályárol ismerem,s tisztelem.
a lényeg ugyanaz,ott van a garázsodba,de minek?
add nekem,én legalább használnám.bár most motorcsónakot keresek.valahogy haza kell jutnom...
fasszal..nem pöccsel..fasszal
Akkor felhomályosítalak ,hogy szoktam használni még ha nem is megyek el veletek semerre.A forgalmi teljesen érvényes csak a műszaki járt le és sajna még nem írattam át nos amíg ez nem történik meg vizsgáztatni sem tudom kapis?
akkor hogyan fogsz megmotoroztatni te fasz?:?
méé forog a levegőbe a kerék ha nincs mi hajcsa'?