Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem ez összetettebb kérdés....mi van akkor, ha az új ZX10-es összekerül mondjuk a Vámosi család (apuka vagy fia) rommáyoshimuratuningolt gixerével?Akkor is aláz szted?
Szerintem nem ez dönti el, hogy jobb-e...
Én a 2003-as R6-al aláztam a K6-7-8 gixer600-kat, a 2008-as R6R-t, a 2006-2007 cbr600-akat és 2008-as ZX6R-t....akkor a 2003-as R6 jobb, mint, amiket felsoroltam?
na mikor lesz a banzáj ,milyen buli lesz,hol lesz,nyugodt vagy vad lesz a party .
te inkább csak dogozzá....
Én tudom... én tudom....
Mer' ZŐŐŐD . A kisgyerekek is a színes dolgokat kedvelik... aztán idővel kinövik .
sziasztok!
valakinek van kedve legurulni a balcsira mostanában?
mindenki a saját borját dicséri . kunmadarason látszott a kimittud .az új zx10esek alázgattak mindenkit a kategóriában .
één neem de megnézném élőbe is azt a 12est
na a jetski-ről nem tudtam
bár most jobban foglalkoztat az ejtőernyő
sajnos a bázisugráshoz kell 300 ejtőernyős
ugy halottam az!
Oks, igazad van, mindenben.
Azt veszel, ami neked tetszik.Ebbe nincs másnak beleszólása.

A 24 órás Le Mans nem releváns.
Az nem a motoron múlik.Illetve pontosítok, kevésbé azon.
Persze az kell hozzá, hogy a motor egyáltalán kibírja, hogy 24 órán keresztül gyilkolják.De azt más motor is kibírja, nem csak egy Kawa...
A többi már nem a motor.
Marci az nagyon vad ,megmondom neki,h igényt tartasz rá .
Nem zetor, szalonna, meg kolbász.
halálosztó a k8 ,és mitől lenne az . .
Rosszkor mentél....van ott elég szép csaj, de ha biztosra akarsz menni, viszel magaddal.
Viszont a Tisza tavon lehet jet ski-zni, a Balatonon nem.

Nem tudás sorrendben kapják és én sem "hivatalosan" kapom.
ott lehet! akkor épp itt az ideje h gyere erre!hozd a marcipán haverodat is
Szép jó reggelt kis pajtások!

Helyzet?
mindenhol lehet
kezdődik......
na szoval nem vagyok elvakult!csak nagyon szeretem őket attól én még felülök más motorra meg más motort is szépnek meg kurva jónak tartok! amugy meg a 600 kawák nagyon jo eredményt érnek el versenyeken és a 24 órás le mans-t is megnyerték!
persze egyiksem egy halálosztó gép mint a K8-as gixxer vagy a ducati 212 lovas RR-je de én ilyen szutykossan meg szarul is szeretem a kawákat és nem is vennék mást!
életemben nem jártam arra még ,ott lehet aludni részegen ?
Meg a meleg felvonulásra az Andrássy útra.
Olyan ez mint az olasz motorok.Ha nem jó,ráfogjuk hogy csak azért mert lelke van,és akkor szeretni kell stb stb
egyébként egy 1098at megmozgatnék
hétköznapi embereknek nem csinál a duci tesztnapot mint pl a honda?
már te is kezded? most hagyd abba amig szépen kérem!