Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rockerina.
Jössz motorostalálkozóra?
Oksibuksi Jimmy.
Üdv, az új fórumozóknak!
djzsozso8@freemail.hu
Akkor adj egy emil címet,aztán küldöm.
Napot mindenki. Mi a tényállás?

Bogyó,halasszuk holnapra a találkát. Talán holnap sikerül előbb haza érnem.
Sziasztok :)
Jó kis oldal ez!
Halihó,akinek van egykis ideje,nézegese nemrég inditott team ünk oldalát: www.hardenduroteam.blog.hu
hát nem voltam mostanába mer vagy motoroztam valamerre vagy valami családi rendezvények vannak hétvégén
majd valamikor felmegyek
jó versenyt
Hy
Jó a kabi Sanyi!
Kényelmes mint állat!
Kössze
Ja hát elvileg megyek, ha nem esik az eső meg kicsit jobban leszek mert még mindig dögrováson vagyok . végre jó a fékem is , el se hiszem hogy végre rendesen fog

köszi, nekem is van amúgy egy középszintű angol érettségim de csinálok egy emeltet mert kéne a felsőfokú nyelvvizsga monjduk már szinte bánom hogy jelentkeztem rá elegem van már ezekből a szarokból
ok, akkor tel. kösz, meg cím esetleg.
Nem mentem. Hívtak de ....nem mentem. Kiskunmajsai Suzuki Kupára gyúrok vazze . csak minden fos most jön elő a motoron verseny előtt 1 héttel. Most néztem kb 10 perce a gázbowdenem ment haza... mondjuk inkább most mint futam alatt. Biztos agyfa..t kaptam volna. Komoly volt vasárnap Phalma. Mostanában nem voltál...
Simo te is jössz barátira?
kéz és lábtörést az angolhoz nekem az szerencsére már megvan
én is a tiédre
de máma már nem megyek el mer esik az eső
hali
én már tettem fel régebben a telómra (Nokia 5800) , írd meg milyen telód van hátha tudok segíteni

--------------------

amúgy jelentem töri érettségi is túlélve már csak egy angol
Kiknél?
Nem tudom, kikről beszélsz...tavaly shark-ányok néven indultunk, 3. lettünk....2008-ban 2., asszem, 2007-ben elsők...2006-ban 2. a Team kupában.
válaszoltam az emiledre.
ez kemény kép
csaknem a bilákóéknál vagy?
Ezt hogy érted armin?
A hajóban...a bal oldalon...a Dunán...mire gondolsz?
irtam emilt
hol evezel excatx?
na akk holnap megyünk?
Az országnak ehhez semmi köze.... busihasa!

Viszont ha már az ország sorsánál tartunk,
a nap képe: