Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe gondoltam
mai matekod milyen lett? sztem annyira nagyon vészes azért nem volt , de nem kiabálom el inkább
ivással nekem gondjaim lesznek mert ha hétvégén is ilyen beteg leszek még mint ma, akkor lehet nemkéne gyógyszerre innom bár múltkor sikerült egy nagyon "jó " hír után .. akkor leszartam
holnapi törire is sok sikert!
Lacinak igaza van....az víz az olajban.
Háde...mosmér?Hát beszélgetni akartál, nem?
Akkor mond Te, hogy miről...
Ez egy motoros fórum, a motor meg alapvetően műszaki jellegű dolog...
És nem kötekedés volt.
Én olyat nem szoktam.
Poén volt....volt mögötte , nem?
90% hogy víz...
Mert a víz zavarossá teszi az olajat, ha több kerül bele, tejeskávé színű lesz, ha mégtöbb akkor meg fehér...
Köcsi vagy Ex! most mér kötekedsz...keress olyan fórumot, ahol műszaki dolgokról dumálnak.... na csá Ex! kiestél a kosaramból....
Szasz Jimmy!Lenne egy kérdésem. Leengedtem a Drz-ből az olajat (kb 14-15 üzemórás) és kávészínű cucc jött le, arra gondoltam hogy homok került bele de mondtak olyat is hogy felvizesedett. A levegőszűrő rendszeres tisztítást és olajozást kap, szinte minden motorozás után. De a víz meg nem fogyott látványosan max 1dl. Mit gondolsz?csávázzz
Oks, akkor beszélgesünk arról, hogy mi a különbség a lineáris, degresszív és a progresszív rugók között?
Illetve a futóműbeállítás rejtelmeiről.
Húzó-, nyomófokozati csillapítás jellemzői, stb.
vagy inkább arról regélj mikor ismerhetünk meg végre személyesen is...fórumtali...
hát találj ki gyorsan valamit...
Nem.Csak nincs mire írni....
Offolni, meg produkálni nem akarom magam.
Kihaltatok emberek?
Vazze!
Albérlő lettem....
viszont az összecsomagolás a tulaj feladata...
Nem hülyeséget beszéltem, csak félreértettem a szándékodat...
Ez nem mindegy, te is tudod...
De ahogy te gondoltad, abban a formában igazad volt, ez tény.
Amúgy meg egyet értek abban, hogy városban ne száguldozzunk...mert meg is kell állni...néha váratlanul...ezért megyek 50 körül én is...
Az országút meg egy más tészta...
Bár én ott sem viszem túlzásba...csak ha rám jön egy picit...
Vettem sátrat 4 személyest 2 rétegűt.....
Most már van miért szeretnie a Mocilacinak, van ingatlanom motorostalin

Ha kell valakinek 10.000.- tudok szerezni.....
neeem

ááá dehogy....
50 felett nem szabad,100 felett nem illik
pestből kiindulva nem sok ám a 100...győrben a duplája az autók tempójának,itt meg alig több 10-20km/h-val.2x2sávoson persze,mondjuk 7-173 viszonylatban.
győrben is nem véletlenül írtam a szigethy-t.a szt istván hiába 2x2-es az sokkal forgalmasabb,meg belváros.de pl 81esről jössz be,kiskörforgalom,fehérvári-n 2x2-es szintén,nagyjából külvárosi rész...a nagykörforgalomig nem csúcsidőben a kutyát nem zavarod a tempóddal.Kifele meg szintén meg lehet ereszteni,mert este 8ig van az a hangolás hogy szigethy-körforgalomtól jól elrajtolva épphogy elérem a lámpát kifele a 81nek a kiskörforgalom előtt.
Én csak a zöld miatt sietek,mert utána 2 perc unalom jön mindig
Pontosítsunk, a városban egyáltalán nem illik 50 felett menni.
Sztem azt még a sünök is jobban értékelik, ha a városban vigyázol, aztán ha a táblán kívül meghúzod neki....
ami azt illeti a 120 az egyáltalán nem sok...tihanyiról balra a szigethy-re nsr-es gyorsulással ha 120at elérem a következő lámpáig (a szigethy tescos kereszteződése) akkor van meg a zöld
kis utcákban persze nem illik 100 felett menni
akkor égő vagyok
nézd.nem akarok bizonyítani semmit senkinek,nem vagánykodás címén csinálom és nem ész nélkül.nem száguldozok,nem hajtok végig 120al Győrön a legkisebb utcákba is (nem is megy annyit ).most az h Jimmy-nek ez sok volt hát istenem ...de én érdekes módon zebráknál le tudok lassítani,kereszteződésbe is tudok óvatosabban belemenni.egyszerűen én így szeretek menni.ugyanezeket a Hondával nem csinálnám meg
a kettő nem függ össze annyira ahogy te is írtad előbb
minél kevesebbet melózol annál több a pénz
családból példa:310 munkaóra ugyanannyit ért mint 170, 20 munkanap alatt.2 egymást követő hónap.teljesítménybérrel...akkor hogy van ez
Mi a végzettséged bogyooka76?
Hátha sikerül valamit intézni....
Ok nélkül nem osztok...csak aggódok a "kisgyerekért"...elég volt azt olvasni, amikor kórházban volt.Mindegy, ez hosszú mese.
Amúgy meg jó lenne, ha nem úgy néznének a motorosokra, mint valami bűnözőkre...."egyfajta küldetésem ez nekem."...
(aki tudja, miből idéztem, megkapja a lejárt szavatosságú, maradék szaloncukrot)

Bocs, de veled szemben is igazam volt...(ill. Te beszéltél hülyeséget ) mindig igazam van... ha kivételesen nem, akkor meg beismerem.
Én valahogy a fizut tudom csak értékelni...a munkát annyira nem...de sajna a fizuhoz vezető út részét képezi...