Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ha megunom.playboy-ba nyomom .amúgy a lámpánál azért nem integettem veszettül mert 500 méterről minek integessek.akkor szoktam ha már egymás mellett vagyunk
Kicsi Bálintka....
Mikor szeded le a tapsifület?
Mert az lesz a beceneved, hogy tapsifüles..
Ne légy dühös. Akarsz beszélni róla?
Első nap 10ünket nyomtak ki, a 23ból....
Mivel nem jelentették be a munkaügyibe, havonta "csak" 10 embert nyomhatnak ki..... a buzik.....
gondolom a jövő hónapba meg a másik 10 ember következik.
Nem,sajnos más is ezek hiányában szenved.Most szerezte ő is ezt a csatahajót
Intézzük el őket!Nem te dolgoztál a mocis boltba?"lehet keverlek"
nem azt jelenti persze.de majd ha a fasszopó Audi XY5200as hülyegyerek nem 120al rongyol végig a városon/falun,a VW Passatos nem fogja egyik kezével a fülét mert fáj neki,majd ha veszik a fáradtságot az emberek h ne csak nézzenek hanem lássanak is majd akkor fogok normálisan közlekedni.erre értettem azt h "nem leszek egyedül vele".másra azért szoktam figyelni.innentől lezárhatjuk
Mármint Kalev ezt hogy érted?
Tudsz szerezni?
Nem neked van barátod aki ismerte annak a barátját akinek az embere találkozott azzal akinek az ismerőse beszélt a valakivel?
Tulajváltás, Marsó meg hozta az embereit.....
Köszi Jimmy-bá.
Oké, a héten megkereslek.
Kössze
Ameddig van munkád kilógsz a többiek közül
Na jó,de mire megy a felár? A semmire? De ki itt a banda vezér? Én egy szegény szerencsétlen köszörűs vagyok a vagonygyárból,aki három műszak folyamatosba nyomja!
Ez másnál is így van
Más:Cbr 1000 f bukógomba ill dobozügyben van már rutinod?
oszt mér?
Szia!
Köszi a választ, igen, valóban nem, visszaírtak a klubtól is, hát akkor pénteken nem megyünk, mert barátnőmnek csak robogója van, és nem mutathatom meg a Simsonomat sem . Egyébként láttalak Komáromban, nem volt hajlandó senki elvinni felvonulásra ?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Fórumozóknak felár! Ja és bandavezéreknek + 50%
Csöcs. Bekövetkezett amit mondtál? Majd beszélünk,hátha tudok segíteni valamit.
Csá mindenki.
Hírek?
Holnaptól munkanélküli lettem
Én is csak azért mondok,mert veled akarom javíttatni motoromat,és így hátha kevesebb lesz munkadíj.
Pont annyi eszed van,mint az előző hozzászólásod tükröz. Az hogy te egyedül mész,az még nem azt jelenti hogy abban a kocsiban is egyedül ülnek vagy egyedül álló ül,amibe éppen beleszálsz.
Részemről lezártam ezt a beszélgetést.
Nem nem Te max csak közlekedni fogsz ,de normálisan soha!Hiszen az eszedhez mérjük!
Ilyen szépet még soha senki nem mondott nekem!
hátakkormeg .majd ha lesz miért és nem leszek egyedül vele akkor fogok "normálisan" közlekedni
Ugyan,nincs mit. Ha valakinek igaza van,azt be kell ismerni!