Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Hi!

GH-MOTO.at

Speed Days

http://www.pannonia-ring.com/i...
Mi lesz ott ma?
jobb oldalt hátul meg ott a sportkocsid amivel játszani szoktál?
szép szép,de vajon finom is?
ki kéne deríteni
Ma ismét motorozós idő lesz!
Délután megyek a pannonia ringre!
Ez lett a végeredmény!
Na mi a tőgy van nyavalyások? Nem tudtam tegnap nagyon ide írni,mert csánkot meg kenyeret sütöttem a kemencébe,aztán mikor kész lett meg úgy tele zabáltam magam hogy nem bírtam megmozdulni!

Amúgy igaza van santsónak,tényleg megvolt mindenki okosodva a vikingbe!
lehet .de akkor csodálkozok h Jimmyéknek nem kellett még infúziókúrára menniük meg beállíttatni a pészmékert meg h nem katéterrel nyomják
Milyen "olyan" bárpult ?
Be vagyok kamerázva vagy mi?
Öregszel bazzeg .
olyan bárpulttal én se lennék másnapos .az a baj volt vagy augusztus is h utoljára ittam ...mer ugye az infúzióba nem kötik be a vodkát .meg eddig még sose fájt a fejem másnap...mondjuk érdekes h viszont részeg meg nem voltam .csak másnapos
Jimmyt már kirúgták, mert nem ment be köszörülni, nekem meg nem volt semmi bajom .
Csoportkép 3-ra:
Csoportkép 3-ra:
Komárom-Tata küldetés teljesítve.
10 pont.
Mission done.
Over and Out.
Wuah.
má megin én vagyok a téma .nekem volt másnap ...de hát én nem is vagyok edzésben mint bogyesz v Jimmy ugyebár .de ugye másnaposan nem nehéz köszörülni meg állni a boltban aztán:"hello szia.azt nem ajánlom.ok.hello"
megvan a kép! ! !

Íme ez itt a második kis szerelmem... még dolgozni kell rajta egy picit de már majdnem tökéletes...




Ennél azért kicsit összetettebb volt a mutatvány...
Mivel kedden este indultunk Bolognába, szerdán mentünk Modenába a Pagani gyárba aztán ebéd + a szokásos dolgok, aztán spuri vissza Győrbe... Éjjel megérkeztünk, kocsit cseréltünk + felvettünk még 2 srácot, aztán indultunk Hollandiába... Mivel az olasz kör után olyan voltam, mint a mosott szar, szinte az egész utat átaludtam .
Szal sztem ilyen dolgokban nem tudok segíteni... Csak arra emlékszem, hogy Amszterdam bizonyos negyedeiben qrva drága a parkolás és egyszerre csak 2 órányi jegyet vehetsz... Ha lejár & nem hosszabbítasz, azonnal viszik a kocsit .
jajj nem az a része érdekel,arról többet tudok már mint kellene
azt mondtad talán hogy kocsival mentél(ha jól rémlik).
Ha nem németo lesz,akkor mi is kocsival megyünk hollandokhoz,azt pl merre hogyan érdemes ilyesmik.
meg aztán majd más is de jobb lesz azt személyesen
Na ezért nem mentem!
pedig szerintem benyakalta a hp-t hogy legközelebb se kelljen minket fogadni
szerencséjére megvártuk amég a köszörűmester elpályázik és nem töri ketté a gyereket
Nem tudom miről van szó .