Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem csak a vállam fáj és nem kicsit... amugy teljessen jol vagyok!
este folyt.köv.

pusszancs!
amugy meg ha kalev téged láttalak a bolt elötti lámpánál szégyeld el magad h nem hoztál haza!
én
bár csak visszafele megyek győrbe.
Szép napot Mindenkinek!

Ami a hétvégét illeti, tervezi valaki, hogy megy motorkiállításra?
Lenne egy eladó 50-es méretű férfi sárga-fekete Vanucci keményprotektoros bőrkabátom, új állapotban, 1-2-szer volt emberen, akkor is utason!
Irányár 35.000.-
Érdeklődni nálam
Köszönettel:
Mocilaci
Jelentem, megfázásnak semmi nyoma, az Esztinek sincs baja, csak mosoly van az arcunkon tegnap reggel óta...
Ma már megengedtem, hogy essen...esett is...
Sziasztok srácok!
Megérkezett a céghez a net és így én is ide!
gomez megvettem a cuccokat a mocidhoz.Valamelyik délelőtt valahogy be kéne juttatni hozzám a vasat mert nálad nem tudom alakítani a lemezeket mert kell hozzá satu + állványos fúró.
Azt nem is kérdeztem, hogy S vagy E vagy SM amit az imént említettél?
Nagyszerű! Köszöntem
Pedig előfordulhat! Nekem is van egy haverom megvette a DRZ-t,kétszer eljött velünk motorozni (ez kb 2 éve volt),hazament,és azóta ott áll neki a motor a garázsba. Mikor megvette,akkor sem volt benne sok km,mert bankos motor volt,és sokáig állt egy telephelyen. Ha gondolod megkérdezem hogy megvan-e még neki vagy már eladta. Meg hogy mennyiért akarja eladni!
Tudom hogy nem gyári annak más a futóműve elől-hátul és fűzött kerekei vannak... amiről itt az egyik kollega beszélt, szerintem az volt a gyári, arra írtam.Amúgy igen, a motor állapota érdekelt volna. 2004es és állitólag 6e km van benne.... eléggé szájnaszfikcsönnek tűnik így első hallásra...
Van több DRZ-s aki nyáron supermoto kerekekkel szaladgál. Amúgy szerintem ez se gyári SM,csak a sima lemeztankos utcai változat.
Majd ezt a Misi megmondja.
Amúgy mit szeretnél tudni róla? Vagy DRZ-t akarsz venni?
Nem volt a Kiss Gabi...
Papírkutya az is...
jóét mindenkinek én elteszem magam holnapra
Néztem az előbb az oldalukat de nemsok értelmes gépük van amit tudnék is értékelni... vagy csak nem raknak fel minden motort a honlapra...
THX
Jah meg persze Grgőéknél a Reálban nyáron ott figyelt egy szervízre várva
ha találunk valamit szólunk
Alakul alakul... :)
Most hogy mondod! Ha a volt határőrlaktanyára gondolsz nem messze az egyetemtől, akkor mintha én is láttam volna már.
Igen mert az épitett sm nem gyári, mindenesetre azért köszöntem... csak azthittem valaki talán ismeri is a tulajt.
egy DRZ SM-est szoktam látni a volt határőrségnél de annak nem ilyen a felnije
Hát így pofára... nem sok DRZ rohangál a városban szerintem.
Üdv mindenki!

Győrben ki ismeri ezt a motort?
Egy közös gurulásban pedig természetes hogy bennevagyok