Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont ilyen volt .de nekem csak olyan cuccom volt mint bal oldalon az a rácsos gofrisütő szerűség.olyanra nem emléxem mint a másik sima lap .és hogyan oldjuk meg a dolgot?
Jaa...
Lehet, elküld anyádba..
Én megvenném ha tudnék beszélni a gazdájával ,de ma már nem hívom mert vasárnap este van majd holnap délelőtt.
itt a kép
Szép az a kék cbr, nekem is kéne szereznem olyan takarórácsot a hűtőlikakba.
Hun lehet ollantot kapnyi, meg mennyiért?
Vedd meg azt a vasat, ha olyan motorikusan mint az enyém, jól jársz
Szia Ravaszka
Hát csak a Gery, meg én motoroztunk ma, a geryé meg olyan baszottul hangos, hogy nem lehet összetéveszteni semmivel:)
Pedig hidegen nem is húzom neki
Bejöhettetek volna, szívesen láttunk volna Titeket
Legközelebb gyertek be
Jó, csak hát a yamahának volt egy hanja....
Mégis mit vártál tőle? Szerintem a füldugót is nem a fülébe dugja,hanem beveszi egy pohár vízzel!
No comment...
Vagy várd meg amíg totál bezsírosodik,aztán az meg ingyééé van!
Kint voltunk ma ebédelni muteréknál,hallottuk valószínű a gépet.Felétek mentünk haza,hátha látunk,megnéztük volna élőben.Tényleg jó a gép,vigyázz vele,hideg még az aszfalt.
sasolni ?szétkapom a p*csába
a füldugó 500 Ft
külön csak a platniról nem tudok képet mert arról nem csináltam de valami ilyesmi.nagyon megköszönném ha tudnál szerezni nekem 1et .meg egy kép jó lenne róla bár csak egyformák
Szélzaj?
Akkor inkább egy csendesebb bukó kéne nem?
Ki ment kormány csapágyat sasolni nemsoká lesz.
Lehet ő lesz a VFR helyett amint felveszi a gazdija.
megnéztem a képeken a dobozodat, ez egy orion doboz és a platni is kivehető valamelyik képen.
ORION platnit tudok hozni neked 4000.-Ft-ért ugyan olyat, mint ami volt.
A webáruházat csinálom ezerrel.
A József Attila útra költözött a kymco bolt,náluk is voltak ilyen pizzás dobozok.
háát...ööö...ha képről menni fog akkor nincs gond.de tudni kéne a csöcsnek a pontos helyét amibe berögzül a doboz.na most mérni ugye nem tudok mert az eredményt láttad.max a dobozon tudnám megmérni de az meg nem lesz teljesen pontos.na majd lesz valami
Mert most hol dolgozol?
Mi a tökömnek kellene nekem olyan telefon. A kocsiba nagy zene van,itthon a gyerekek túl üvöltenek mindenféle hang technikát,motoron meg csak a kipufogó hangját hallgatom. Nem azéééé vettem a motorra dobot hogy mást hallgassak!
nekem a szélzaj miatt kell a füldugó.de néha meg mp3al megyek bár az ritkább.csak akkor ha valaki ül mögöttem
én szívesen megnézném neked, de már nem dolgozom ott, csak a webáruházat csinálom én nekem csak GIVI MONOKEY dobozom van raktáron, platnim most nincs.
Azt össze tudjuk hasonlítani, ha gondolod.