Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki esetleg motorvásárlás előtt áll és egy tipp-topp motort szeretne mind motorikusan mind esztétikusan az nézzen rá erre a linkre!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Csôtészta Négerek és Bújjék Mindenkinek!

Szeretettel meghívok minden korcsolyázni és hokizni tudó egyént a 2010. január 10-én tartandó FastRide Hockey meetingre!

13.30-tól 14.30-ig (érkezés 13.00 körül)

A pályát most nem a Hungaroring adja, hanem a BHG Jég

Infó: www.bhgjeg.hu

(a "menés" ára a létszám függvényében változik – minél többen leszünk, annál kevesebb (kb. 1-2 ezer forintra kell számítani fejenként)

Szeretettel várunk Mindenkit! Az esemény egyébként egy cikk alapját is képezi majd, így a fotósunk is jelen lesz. Ha viszont szeretnéd látni magad a következô FastRide Magazinban, akkor feltétlen gyere!

Üdv. Mindenkinek,
freon
Szijjasztok
Áhhhá értem.
csinálok majdan egy külön blogot oszt kiollózom amiket én irtam
ja me a zenekarunk oldalán van ilyen társalgo féleség oszt ott haverokkal szoktunk dumálni mindenféle hülyeséget

olyan mint egy blog , én ilyen kis regényeket veretek bele
Oszt mér?
aha kettőn
irtam egy évértékelő beszédet most
Kerekezni tudsz vele?
vanhozzá baktarider szerkezet is kólyából vagy miaz
sunáznád a robikapámat
migiri-migiri
Ezzel jársz motoros találkozóra
tessék itt a rotációs kapám
280-ban
240-ben minden mennyiségben...
Nem érdekel valakit Euro ?

blizzard_@freemail.hu
Az év spirituális csúcspontján , mindenkit magában foglalva és beleértve ,mindennemû kötelezettség nélkül szeretnék környezettudatos, társadalmilag érzékeny, stressz és függôségektôl mentes, nemi identitástól független téli napfordulós ünnepeket kívánni, a vallásos meggyôzôdés legszebb hagyományai , esetleg saját világi nézeteid szerint megünnepelve azt, de természetesen figyelelmbe véve mások vallásos vagy világi meggyôzôdését , hasonló tárgyú hagyományait, vagy azon szuverén döntésüket, hogy igazából semmiféle vallásos vagy világi hagyományt sem követnek.

Kívánok az általánosságban elfogadott naptár utolsó napjainak visszaszámlálása okán pénzügyileg sikeres, perszonálisan kielégítô, egészségügyileg komplikációmentes , érzelmileg túláradóan boldog Új Évet , egyúttal mindenkinek megköszönve folyamatos vagy csak idôszakos segítségét, pozitiv hozzáállását , véleményét, aktivitását annak érdekében , hogy az XY-KLUB motoros körökben ismertté , társadalmilag elfogadottá váljon, kortól, nemtôl , bôrszíntôl , faji nemi vagy vallási hovatartozástól, fizikai és szellemi képességtôl, az évente megtett kilóméterek számától, a hungaroringi köridôtôl és a válaszott motortípustól függetlenül !

Nyilatkozat:

Ezen Üdvözlet elfogadásával Ön elfogadja az alábbi feltételeket . Ezen köszöntés elôzetes figyelmezetetés nélkül egyoldalúan módosítható esetleg visszavonásra kerülhet. Az üzenet változtatás nélkül szabadon továbbítható . A jókívánságok tekintetében az azokat kívánó kijelenti, hogy az itt leírtak nem tekinthetôk igéretnek , csupán jókívánságoknak de nyilatkozik, hogy azok minden tekintetben törvényesek és azok a jókívánságokat közlô/továbbító kizárólagos tulajdonában állnak.
Az üdvözlet garanciája a következô naptári evre vonatkozik és kizárólag a szokásos felhasználási területükön alkalmazva érvényes. Ettôl eltérve a jókívánságok érvényüket illetve garanciájukat vesztik. A garancia kizárólag az itt olvasható kívánságok másik, de hasonló tartalmú üdvözletekre történô cseréjére jogosít , melyeknek lejárata a következô naptári év vége, vagy a soron következô ünnep kezdete. Az üdvözlet kibocsátója nem vállal felelôsséget az üzenet által kiváltott váratlan érzelmi viharok következményeiért de arra sem, hogy bizonyos személyek az üzenetet késve, esetleg az ünnepek után kapják meg, mély depresszióba esve emiatt.


mtklub
Boldog karácsonyi hangulatú ünnepeket
BABITS MIHÁLY:
Csillag után
Ülök életunt szobámban,
hideg teát kavarok…
Körülöttem fájás-félés
ködhálója kavarog.
Kikelek tikkadt helyemből,
kinyitom az ablakot
s megpillantok odakint egy
igéretes csillagot.
Ó ha most mindent itthagynék,
mennék a csillag után,
mint rég a három királyok
betlehemi éjszakán!
Gépkocsin, vagy teveháton –
olyan mindegy, hogy hogyan!
Aranyat, tömjént és mirrhát
vinnék, vinnék boldogan.
Mennék száz országon át, míg
utamat szelné a vám.
„Aranyad tilos kivinni!”
szólna ott a vámos rám.
„Tömjéned meg, ami csak van,
az mind kell, az itteni
hazai hatalmak fényét
méltón dicsőíteni.”
Százszor megállítanának, –
örülnék, ha átcsuszom:
arany nélkül, tömjén nélkül
érnék hozzád, Jézusom!
Jaj és mire odaérnék,
hova a csillag vezet,
te már függnél a kereszten
és a lábad csupa seb,
s ahelyett hogy bölcsőd köré
szórjak tömjént, aranyat,
megmaradt szegény mirrhámmal
keserüszagu mirrhámmal
kenném véres lábadat.
na unatkozom jöhet a pörgés
Figyelem Hölgyeim és Uraim! Új Dainese, Spyke, Alpinestars ruhák olcsón:

http://www.vatera.hu/dainese_p...

http://
www.vatera.hu/spyke_pro...


http://www.vatera.hu/alpin
esta...