Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elmehetnek a tetvek a picsbe.
nem hiszem el h a vasúton nem lett volna senki aki megvédje csórit
vagy legalább szólna valami mávos tagnak. A vasútas videó csak arról tanúskodik hogy a magyarok vagy annyira félnek vagy egyszerűen nem mernek összefogni, aminek ez az eredménye.
nemrég utaztam a buszon és 1 öreget kezdtek baszogatni a mocskok(retkes a nyakad tata stb.) és 1 busznyi ember nem mert tenni semmit. (volt aki mosolygott mellé) íme a mi kis országunk és a magyarok mentalitása
De az előbbi sem volt kutya, 100millióért felújított lalkóépületet széthordtak az oda betelepített barna bőrüek, ajtó ablak, padlóburkolat, szerelvények még a villanyvezetéket is kitépték a falból. Az önkormányzat meg futhat a pénze után.
A tv2
kész csoda hogy leadják..
melyik volt a ReTekkLub vagy a TelaViv kettő?
Na most adta le a tv is.
nameg a gyöngyhajú lány

Hát igen! természetesen abban is van valami amit mondasz !

de ami a videóban van a talmudról teljesen igaz, aszerint élnek a zsidók, te is gój vagy nekik meg én is átverhetnek nyugodt szível, nameg minden ami ott le van írva, azért az elég durva...

na de én itt befejeztem
figyed mán aztat ottan há nem omega?
eza sátán villa dolog kicsit érted. meg a$-on az omega:D szoval mindenből ki lehet hozni mindent
jó de ebben a vidiben is vannak tulzások mármint az elsőben
Hát a rohadt k@a anyjukat, ezek ellen nem lehet tenni semmit?!
A vérnyomásom eléggé felment, remélem megkapják méltó büntetésüket!
saját kiegészitésem:

mindentlátó szem (ami a videóban is van) a jelképe a miskolc plázának, a nemzeti rock ki van tiltva a tv ből, (pl link ) pedig ez a videó is rengeteg dijat nyert
Főoldalon irtad:
belagergo
ma 17:48 válasz erre
zsidókkal nekem nincs bajom. | előzmény

Én meg ezt mutatom neked:
link
a képen az utolso kommenter az oszttársam
Vaszki mekkorákat röhögök én ezen a szövegeken Paller vs.rajmegstuff ,meg akárki Forumsztendáp
Még hogy ez mai probléma.
http://www.kawasaki.hu/ER-6n#y...

-Ha még nem tetted volna szavazz a motorra ezen a linken légyszi!
Köszönöm
Kurva anyád pallér,apád török kamionos volt,jobb ha tudod.
Miskolciak sem?
Le a cigókkaaaaaaaaaaaallllll annyukba má