Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes egy országban élünk mi.

Ma Miskolcon reggel, fényes nappal egy c.... hasbaszúrta szónélkül egy iskolába tartó srácot és a táskáját elvitte.
Erről a híradók és az internetes oldalak nem is szólnak....
Ezek nem férfiak, nincs vér a pucájukban hogy lemenjenek debrecenbe vagy kakucsra! De hiszen még motorjuk sincsen
Ez az 1 amiben bízhatunk. Mindenesetre most szoci elemzők is azt mondták, hogy csak reménykednek abban, hogy 1 év múlva magához tér a gazdaság mert addig tart ki a hitel amit most kaptunk.......ha mégsem akkor megint csak az EU-ban bízhatunk.
A viccet félretéve.Argentina teljesen más tészta szerintem.
Mi EU tagok lévén jobban"védve" vagyunk,és társadalmilag is különbözünk.
Azért ez közép-európa,nem banánköztársaság(jó,tudom qurcsány meg stb.,de azért ez más világ).
Se annak idején és most is csak 1-2 ellenzéki médiában(illetve ma már a ballib sajtóban is) lehet az Argentin példáról hallani. El kellett hallgatni mert hamar kilógott volna a lóláb, hogy itt is az megy és esetleg elzavarás lett volna a vége. Bár ha ugyanolyan birkák vagyunk mint ők(márpedig igen) akkor nem lesz semmiféle elzavarás mert ott is ugyanaz a 2 párt van hatalmon mint előtte, továbbra is megeszik az emberek a dumájukat. Előtte az Argentinok voltak dél-amerika mintaországa úgy mint mi itt.........
Akkor még hasznomra válhat a MADMAX többszöri megtekintése.
Ott is népharag volt meg minden hisz SENKI nem fért hozzá a bankban lévő pénzéhez és nem volt miből kaját venni. 2 hét alatt leverte a hadsereg a lázadásokat és mindenki megtört az éhezés miatt. Újra előjött a cserekereskedelem és a parasztok jártak egyedül jól mert nekik megvolt a kaja és hihetetlen áron tudták eladni azt. Ez volt kb a 2. VH. után nálunk is, de arra már az öregek sem emlékeznek.
Hmmm, remélem Argentína nem csak főldrajzilag más világ.
Inkább folytassuk itt:

Egyre inkább előkerül Argentína példája a tv műsorokban(én 2 éve egy műsor után kezdtem ismerősöknek mondani) ahol ugyanez volt 2002-ben a helyzet és egyik nap de. 10.00-kor bejelentették az államcsődöt. Ez azzal jár, hogy onnantól az állam nem folyósít semmiféle kifizetést(nyugdíj, kórház, közalk. fizetése, stb.) és főképp zárolták az ország bankjaiban mindenkinek a bankszámláját! A műsorban a beszélő 1 kint élő magyar volt aki véletlenül banki alkalmazott vezető és mondta, hogy a felsőbb körök ezt kb 2 héttel azelőtt tudták(miután ők csinálták) és minden vagyonosabb ember és cég kivitte a pénzét USA bankokba. Az összeomlás után mindennek az ára a törtrészére esett és ugyanezek az "urak" a kimentett pénzükből fillérekért vásárolták fel az országot(köztük a mesélő is és vállalta magát) és az emberek szó szerint éhbérért dolgoznak és 50 évvel azelőtti szinvonalon élnek, semmijük sincs. Az egész műsor azért volt, mert a kinti emberek szerint nálunk ugyanaz folyik mint ott.
Indy a vadmotoros
ismét
má elment, nemtudunk vele mit kezdeni, hasztalan jószág...
te majd csak pihegsz
Zsebyolajcsere?leeresszünk?
na ez a beszéd! hol?
hű, nagyszerviz mikor lesz?
ha nem társul senki, akkó' igen, mert én most megyek tentu..
..de azé' ott leszek a szervízben és szerelek..
ittenvagyok-e
pofázmányozást folytatok... egyedül?
am a neve Györgyi Renáta modell google-n keress rá! utánnam a család büszkesége!de csak utánnam!
őőőőő van barátja!
olyan sok? káár
Igen ő a tesóm 20éves !mért? van sejtésem!
izé pontosabban a 2-ik kép
a képeidnél van amikor a sátor alatt álltok a középső a tesód? hány éves?