Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló van eladó gumim:http://kepesmotor.hu/krossz_en...
Schuberth Aero bukósisak áron alul eladó. A belseje nagyon jó állapotban van. Nem büdös, nem esetek benne. Gyári festése van.
Nem kínai vacak.

csak 5,000Ft
Eladó egy vadi új Nitro N766VX kék színben L-es méretben.Orrvédő,integrált szellőző,karc és páramentes plexi,mely szerszám nélkül cserélhető,sisakzsák,gyári dobozban,kivehető-mosható bélés.Még felpróbálva sem volt!Postai utánvét megoldható,ez esetben a héten én állom a postaköltséget!
Ára:20000 Ft
20/974-1680
Polírozást és Tuningolást vállalok!
vedd meg. vedd fel.
fujitsu siemens pocket loox n520 GPS-el ELADÓ

Dobozba van tárolva új kora óta. Kb 1,5éves a mashina. Kb 2-3 hetet használtam. Karc & bármilyen hiba mentes. Nem használom így hát arra a döntésre jutottam hogy eladóm.
van hozzá egy 2GBos mem.kari. Töltőket is adom hozzá meg a gyári dobozt. VAn rajta Igo8 programm is.

i.á.: 25 ezer forint
vagy cserélhető D211 gumi garnitúrára esetleg hátsó motoremelőre + valamennyi rá fizetsz emelő esetén.

Ha egyéb infó vagy képek érdekelnek itt elértek:

kistuning5@citromail.hu
06-30-547-57-19
Protektoring+Mez eladó http://www.kepesmotor.hu/prote...
Sziasztok! nem tud nekem valaki olcsón jó állapotú kxf 450 első hátsó sárvédőt 2005 től fölfele kellenne, ja és postázni is tud?
egy próbát megér
Nehéz lesz olyan embert találni akinek pont ezekre lesz szüksége...
Sziasztok!

Most néztem a powerbike honlapját és már lehet kapni azokat a stylmartin csizmákat amiknek az őseivel eddie Lawson vagy Alex Barros is ment, ha valaki érdekel itt az url: http://www.powerbike.hu/shop/m...
sokallod vagy mi?
Ez nagggyyyoooon kemééény
Üdv mindenkinek lenne 2 darab 200 quadom meg is hírdettem ha valakinek kell megegyezünk ár alatt adom
Sziasztok! Egy barátomnak van egy eladó 2007-es r1-se, Mo-i, karcmentes, piros-fehér, 15 000km, sok extrával: ValterMoto lábtartó,ValterMoto bukógomba szett, K&N, IRC fékkar, üléspúp, TwoBrothers karbon slip-on, PC, új gumik, Yamaha emelők, 3000-ként szervizelve(most is). Plussz gyári cuccok vagy külön az extrák is eladók. Még nincs meghirdetve, előszőr itt ajánlja "házon belül"!
További info: 30/855-0295 vagy mail
Eladó egy szinte vadi új shark rsx jay mat sisak egyszer próbáltam ki de sajna hiába passzol a fejemre,nem az én fejformámra találták ki. Ára:65EFt


multiaxiális Karbon/Aramid héjszerkezet
\‘F1\‘ 3mm vastag karc és páramentes \‘Total Vision\‘ plexi
* plexi \‘zár\‘
* \‘Push One\‘ rendszer
* különböző keménységű, több elemből (6) álló ütődés elnyelő réteg
* beépített szelloző csatornák
* kivehető, mosható bélés
* 6 különböző belső méret
* 2 héjméret
* dupla D-gyűrűs versenyzár
* súly:1350g +- 50g

Új ára:124 900 Ft

Tel:06203417552
Üdv!
Eladnám robogóm kissebb esztétikai hibákal
de motorikusan jó
gyári kipufogóval adom
érd:jog3kj@citromail.hu
40.000FT
Eladó egy szinte vadi új shark rsx jay mat sisak egyszer próbáltam ki de sajna hiába passzol a fejemre,nem az én fejformámra találták ki.


multiaxiális Karbon/Aramid héjszerkezet
\‘F1\‘ 3mm vastag karc és páramentes \‘Total Vision\‘ plexi
* plexi \‘zár\‘
* \‘Push One\‘ rendszer
* különböző keménységű, több elemből (6) álló ütődés elnyelő réteg
* beépített szelloző csatornák
* kivehető, mosható bélés
* 6 különböző belső méret
* 2 héjméret
* dupla D-gyűrűs versenyzár
* súly:1350g +- 50g

Új ára:124 900 Ft

Tel:06203417552
Halihó
K4 1.2 Bandit alkatrészek eladók
központi rugóstag 40forint
első teló alkatrészek 20forint
hátsó lámpa 5forint
váznyak takaró 2forint
Minden az adatlapomon
Heló.

Két robogó cserébe?
na, senki nem cserél velem?
Sziasztok: eladó ybr 250-re hátsó doboztartó , utánvétel is. 10000 ft erniybr250@citromail.hu