Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem érdekelne kpba,ha leszel msnen rádírok.
Szevasztok!

Nem tud valaki ZX-7r es Kawára tankot 97-es a paripa Ha tudtok valamit jelezzetek

Köszi
Csere erre?
eladó : vanucci kabát "L"-es ,streetfighter nadrág L-es. mindkettő protektoros , és jó állapotú ...ezenkívül 4 csatornás Panaszkodik erőlködő , és 300-as mélyláda ...
Cső Teve. Helyes-helyes. Nekem meg a jobb idomom, mert a bal már fent van...
cső oszi, holna kerül fel a kawára a gyári fékkarja
Bevásárlótáska? Azaz szatyor...
erre jó ,
Tanktáska eladó vagy cserélhető...
7 mágneses, térképtartó, elöl külső zseb, vállpánt, esővédő bugyi, emelhető még 1 szintre, sztem 40-50 liter körül van. Összes zippzárja jó.
teee láci..adol nekem egy telefonszámot...főhínnálak
Sziasztok!Valakit esetleg nem érdekel ezüst karkötő?Csere érdekel motoros dolgok,esetleg ráfizetek.http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Spidi 54-es méretű bőrnadrág eladó,elcserélhető méretprobléma miatt.
Berik 52-es méretű bőrruha eladó,elcserélhető.
tel:30/9089573
mail:balu88@mail
box.hu
Firstracing cross nadrág eladó vagy cserélhető. pl: tanktáska Kawasakis póló ing
nadrág 38-as csak utcai motorozásra használtam hibátlan állapotban van
Csere érdekel Kawasakis cuccok PL: ing kapucnis pulcsi
Esetleg hátha érdekel valakit egy mélynyomó :

Eyebrid True T12D
Igényes, kezdő elektromos gitárszett eladó. Minden eszköz keveset használt, újszerű állapotban van. Squier és Orange csak egyben. Ár: 47.000 Ft.
Sziasztok!Elcserélném Stylmartin gyorsasági csizmámat/1 szezont használt/cross csizmára, 1:1-ben ha megoldható!Az árával kapcsolatban megegyezünk!45 mérete,nekem is ekkora csizma kellene!Ha érdekel valakit,akkor írjon!
Hello! KP-ra lenne szükségem.
Sziasztok!

Keresek ZX9R 99'-hez baloldali generátor fedelet.
mail: leonardo150@freemail.hu

üdv
Szia.
Mazda felnik: ugyanilyen 17"-os csere nem érdekel véletlenül?
Eladó a képen látható vadonatúj UNIVERSAL complett villahíd kormánybefogóval dobozában eladó!
Növeli a villa rögzítési felületét 30% -kal a jobb irányítás érdekében. 4 beállítási pozíciót biztosít a vezető legjobb elhelyezkedése érdekében. Minden villahíd CNC mart, pontos adatok szerint a legjobb minőségű, 6061 hideg kovácsolt alumíniumból. A ferdített rögzítési minta, maximális fogóerőt biztosít. Több motormodellhez is kapható! Kialakítása könnyíti a kanyarodást.
Nagyon jó minőségű anyaga könnyebb és strapabíróbb mint a gyári és nem utolsó sorban esztétikailag is sokat dob a motcin.

Bolti ára 80.000Ft felett!

Anyaga: 6061 Hideg Kovácsolt Aluminium

Eljárás: CNC

2004-2005 Yamaha YZ 450F
2004 Yamaha YZ 250

2005-2006 Suzuki RMZ 250
2005-2007 Suzuki RM 125
2004-2007 Suzuki RM 250

2003-2007 Kawasaki KX 125
2003-2007 Kawasaki KX 250
2004-2005 Kawasaki KX 250F

Kormánybefogó mérete választható 22mm normál illetve 28mm (1-1/8") túlméretes kormányhoz való is kapható.

Érd.: 06703918024 rudolf.sandor86@gmail.com

ÁR: 35000Ft
menyit kérsz érte?
Akkor melegen is nehezen indult