Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! a képes motoron kinéztem egy Stealth-et csak az a baj, hogy s-es (55-56-os) és az én fejem XS-es (54cm-es), és azt úgy meglehetne oldani, hogy vennék bele XS-es belsőt, mármint arcpárnát meg minden, mert szerintem a két méretnek nem lehet túlságosan különböző a héjmérete (de nem biztos).

Valaki segítsen!
Nagyon megköszönném!
További alkatrészekért tel vagy email!

csere is érdekel értelmes dolgokra!
speedfan@citromail.hu
06209627320
CR250 hátsó sárvédő,acerbis ledes hátsó lámpa+féklámpa.
sziasztok eladó egy AXO enduro csizma 45 ötös mértbe
nekem 43 lábam van és két zoknial jó de szerentem 44 lábra is jó
jóbb oldalon a talpa meg van kova egy kicsit
ezen kivöl minden jó rajta az összes csat a börrésze nem szakadt sehol nem ázikbe
ára :12700- magyar ft
budapets meg lehet nézni
Szeva jössz akkor a farokért?
hello, amit régen rd topikban hírdettél levegős rd az még megvan?
ELADÓ Mélyláda + erősítő kocsiba!

Audiobank Monitor Series 2*100w erősítő, Magnat Bull Power Reflex 300 mélynyomó, 30cm-es hangszóróval.
Együtt olcsóbb, de külön is eladók.
Ár: megegyezés szerint.
mail: tyt001@freemail.hu
Icon 3xl nyári kesztyű 7000 Firstracing 38-as nadrág 12000 Shox kabát 2xl 16000 Caberg sisak M-es 10000 Csere érdekel cordura nadrág,sport csizma 37-es sisak M-es xs-es és mini dv kamera
Eladó lett a gépem:

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Hepco&Becker kiváló minőségű túradoboz a gyári műanyag talppal jóval ára alatt eladó. 6000FT!
Tel: 70/520-4856
Hengerfejem van,de nem ez a nagy legyezőbordás,hanem a kicsit sűrűbb,asszem van más is,de nemtudom biztosan
Sziasztok!
Keresek CZ 511-516 /crosscetkához/ hengert, dugót, hengerfejet.
Üdv. Miki
Ez csak lámpa vagy sárvédőtoldat? Képet tudsz küldeni róla?
Szia!

Hátsó lámpa mennyi lenne?
köszi
Sziasztok!
Eladó sorba került egy darab CR250 fekete színű hátsó sárvédő, egy darab ACERBIS hátsó ledes lámpa+féklámpa,21"-os elsö felni hibátlan állapot.
ÁR MEGEGYEZÉS SZERINT,vagy ki menyit ajánl !
Tel.: 0630-5895281
Keresek megvételre sport-túra, túra, túra-enduro motort 600ccm felett, 2003 utánit max. 850e-ért. Kp.
nekem pont kéne robesz, de oylan ami megy. mit lehet tenni?
kp ban 540e, ha cserére kérdezed akkor kb ilyenekre gondoltam: Hornet 600, FZ6, XT660X, DRZ400 SM, tehát vagy valamilyen SMet vagy sor4es sporttúrát, ~300e tudnék a motoromra még rádobni
mit szeretnél érte ?
Kicsit off!

Van egy 1996-os Opel Astra Caravánom,fehér színbe pompázik.Kaszni nagyon jó sehol nem rohad nem volt törött!Téli-nyári gumival igény szerint friss műszakival (1hónap van rajta) 1.4 8v motorral! Eladnám vagy elcserélném go-katra!Ir.á:400.000Ft