Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A felfogatásos dolgot az speedfannak írtam. De azért köszi a leckét :)
Ez a házhozszállítás még tetszene is.
Nekem egy pici 125-9s XL-re kéne, csak jobban röfögne vele mint a gyári buherált dobbal. A felfogatást megoldom, a csövet pedig odahegesztem a gyárihoz. És már működik is.
5500 Ft házhozszállítással?
Nah? :)
5 ezerért árulom. Gyári Suzuki RF 600 dob, nem tudom neked milyen mocira kellene. Benne van a Suzuki és az E6 jelzés. Van rajta gyári felfogatási pont. Mint mondtam tőből le van vágva, nem tudom neked ez gond-e?
A szállítást megoldom 1500 Ft-ból, feltételezem a posta sem olcsobb (nem tudom mennyi).
Ha így is érdekel neked mikor lenne jó?
Tehát akkor fel kell drótoznom vagy valami hasonló móker megoldás szükségeltetik a felfogatáshoz...
Mennyi az ára a Te kipuffodnak?
Értelek ez a házhoz hozod az komoly?
Én Dunaújvárosi vagyok... Mennyibe is kerül a kéményed?
Suzuki GSR 600ra kipufogó,,,,irányár 50ezre huf
702564013 kibaszott jól szól
nyugodtan mond ki hogy csórtátok, aztán add 4 ezerért.........
Srácok, még mindig eladó a mezem. Megvettem, másnap eladtam a motoromat, így teljesen új (a boltban 1szer volt rajtam.) Rajta vannak a biléták és minden egyéb. Irj, 6000krajcár (Huf)

krossznadrag@citromail.hu
Jól elírtam ! CBR 1000RR
CDR 100 rr ? ejjha
Hello ! hONDA CDR 100RR Hátsó lábtartót keresek , konzolostól , mind a kettőt 2005 ös modellhez.
Honda CR 250 02-04-re gyári rezót keresek.
Nálam is ok a posta, de akár házhoz is viszem autóval.
A felfogatás nálam gyári, a kipufogóra van hegesztve egy lemez furattal.
(küldök egy másik kippányról képet, a hátsó lábtartónál van a felfogatás.
Eladó:

1: Cygnus első sárvédő, teljesen új, gyári, antracit szürke, 8000Ft
2:T-Max első sárvédő, teljesen új, gyári, sötét szürke, 20.000Ft.

Érdeklődni: 0670-418-1674
jah az ára lemaradt :D .430 000 Ft
Eladó a Yamaha Tzr 50 esem ,2006 os ,3500 km el tökéletes,csak a jobb oldalán van egy nagyon pici karc. csak tankolni kell és megy :) akit érdekel az irjon a lupo1002@citromail.hu ra vagy 06202543568
Hali

Nekem bilics fogta fel és azon volt egy felfogató a vázhoz, de az nincs már meg hozzá!
Ez a postás dolog tőlem oké..bár én mindig sima utánvétel szoktam feladni a cuccokat ami most kb 1700
Bocsi még annyi hogy magát a dobot hogy tudom a vázhoz csatlakoztatni, van valami integrált dolog rajta ami lehetővé teszi ezt?
Köszönöm.
Még annyit hogy csak utánvéttel lenne megoldható a dolog?
Mert ha utánvéttel küldi az ember akkor a postaköltség sokkal drágább mint ha sima csomagot küldenél...
Esetleg úgy hogy Te feladod a kéményt én pedig a pénzt?
És akkor nincs postaköltség csak egy minimális összeg. Én a nyáron 2 db felnit adtam fel gumistól és 1890 Ft volt a postaköltség. De természetesen azt a minimális összeget is állnám.
Reakció?
Még mindig keresek Cagiva W4/W8/W12/Supercity 50-125 faridomot olcsóért :)
Nálam a posta az ok!
Helló!
speedfannak írtam, de így még jobb... :)
Egyszerre kettő...
Amint meglesz rá a pénz eldöntöm hogy kié lesz az enyém :)
Postai utánvét megoldható mind a kettőtöknél?
Hali!
Ezt nekem írtad vagy speedfan-nak, mert az ő hozzászólására válaszoltál.
Ha nekem szólt, akkor 4-ért elviheted, gyári RF 600 dob E jelzéssel.
A csatlakozásnál 7 cm. A csonkot csak hegesztve lehet rögzíteni, csavarozási lehetőség nincs. (Küldök egy képet a sportkipufogómról ott is ilyen csonk van rajta).
Ha így is érdekel írj.
A cső átmérője 5.1 cm!
Hali

saválló polirozott lemez az anyaga! Bilincses felfogatás!
TRACE TX1 krossz csizma eladó,kb 44-45-ös lábacskára!Teljesen új,egyszer sem használt!