Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt mennyibe dobod külön-külön és egybe a cuccot? Lehet érdekelné haverom...
Polisport fejidom eladó 6000 Ft-ért.
1 pár karbon mintás sport irányjelző 2500 Ft-ért eladó E jelzéssel.
Trace TX1 47-es méretben még csomagolásban eladó! Ha valakinek...
Suzuki RF komplett hátsó sárvédő, akksitartóval 3000 Ft-ért eladó.
Hátul rendszám tartó alatt levágva.
Suzuki RF gyári kipufogó, sérülésmentes állapotban 5000 Ft-ért eladó.
Egyetlen baja hogy a dob tőből le van vágva.
X-Racing Titanium Oval sport dob Suzuki RF 600-ra való könyökkel, rögzítőbilinccsel, használtan, de jó állapotban 60 000 Ft-ért eladó.
Az új kipuff ára könyök nélkül 90 000 Ft.
Érdeklődni itt, a Suzuki RF fórumban ill. a 30/8337919-es számon lehet.
E-mail: nandikaje@freemail.hu
Én azt mondom, hogy jobb ha a jelenlegi tulaj lerendezi ezt a kérdést, és esetleg megkiméled magad 1-2 kellemetlen szitutól az ocsmányirodában. Mindenki azt vallja, hogy tiszta helyzetben kell motort venni, arról nem is beszélve, hogy a motor piac pang, és még esetleg egy jobb kondicios - tiszta- vételt is kifoghatsz! szigorúan a saját véleményemet mondtam el.
Üdv, nekem is van egy eladó mélyládám kocsiba + hozzá való erősítő.
Erősítő: Audiobank Monitor Series
Láda: Magnat Bull Power reflex 300
Nem egy csúcskategória, de ahhoz képest elég nagyot tud szólni. Az erősítő csak poros, nem egyéb szennyeződés.

Ha valakit érdekel írjon itt, vagy:
tyt001@freemail.hu

Ár: megegyezés szerint.
Üdv új alkatrészek robogókhoz és keleti motorokhoz! Elérhetőségek az adatlapomon
Szia!

Fogod az adásvételit és bemész az ocsmányirodába. Közlöd az ügyintézővel, hogy tisztában vagy a jogaiddal és hogy nem Te tehetsz arról hogy a paraszt nem iratta át! Ekkor átirják Neked, és az előző tulajokon büntetőkamatostul behajtják! Ami Téged már nem érint! Ennyi!
opel ülések eladóak astra Olcsoért
a karburátor(egyben) kell meg a két forgattyúsház és ha van akkor hengerfej
Vennék:
- DRZ400-ra való ülést...
- Moszkva K55 höz primer első lánckereket a főtengélyvégére...

elérhetőségem az adatlapon.
Azt akkor jól megszopizod. Olyan motort nem szabad megvenni. A cimbimet ilyenért hurcolták meg a rendőrök, mert lopott volt a cucc... Úgyhogy sztem az ilyet kerüld el.
Üdv.
Egy kérdés...
Használt motor vételnél ha gép nincs a tulaj nevén, mert nem íratta át, akkor nekem ha én leszek az új tulaj, akkor dupla illetéket kell hogy fizessek...
Hogyan működik ez, mire kell vigyázni, gondolom kell az én adásvételim is meg az előző is dátumokkal...
És mennyibe kerül? Ilyenkor valóban csak az illetékbélyeget kell kifizetni 2szer, meg a cm3 után az a 20onvalahány ft (400as mociról van szó), de csak egyszer ugye?
Köszönettel: KN-07
yamaha JOG kicsit megpiszkálva nagyon erös motorral eladó kopaszon erösitett vázzal 30000 forintért , elérhetöségek a adatlapomon.
Sziasztok cordura kabát érdekelne M-es méret cserébe adnék egy 64gb-os pndrive-ot
megnézem kéne hogy legyen kabi tank az tuti nincs 2 forgattyúsház főtengely....
Sziasztok
Keresek 92 es Cagiva Mitohoz hátsó féktárcsát, valamint jó állapotú hátsó lánckereket. kebalazs@freemail.hu
Eladó egy még használható Bridgestone Battlax BT 20 R Radial sportgumi! Akár füstölésre!De még használható állapotban! Postai utánvétellel is! Az ár tartalmazza a postai költséget is! Képek itt találhatók! http://www.kepesmotor.hu/sport...
Eladó a kicsike: Kawasaki ZZR 400 1995.
ZZR 400 Eladó
eladó enduro szet akront tipusu fekete jó gumival féktárcsa lánc kerék rajta van! elöl 21 hátúl 17 colt! 30000ft sürgös! érd: 20-542-41-46 v. baleee@citromail.hu debrecenbe van!