Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Shoei bukó eladó,M-es!30.000ft.
Shoei bukó eladó, M-es!
Hello. Most 4napig 315eft-ért odaadnám a motoromat! 345eft-ról, azért mert kéne a pénz! Akit érdekel az irjon/hivjon. ((én tényleg nem akarok senkitsem megsérteni DE CSERE KOMOLYAN NEM ÉRDEKEL! Ráfizetni meg vébként nemtudok))

kalasnyikov180@citromail.hu

http://www.
kepesmotor.hu/suzuk...

Sziasztok!
Eladó Honda cbr 125r! Kevés km! 2004. 12. havi! Jó áron, nagyon megéri! Tel.: 06208013582
utólag is lehet rá hajólevelet kiváltani, nem tudom, hogy mi ennek a költsége
Rendben, köszönöm szépen a választ.
Szeva én nem a tulaj vagyok.
Zengővel értekezz...csere is érdekli.
egy az egyben.de szálitani nem tudom.
Helló!
Képet tudsz feltenni róla? Hogy gondoltad a cserét?
ELADÓ!
Gilera Stalker 50 R http://www.kepesmotor.hu/giler...
csak a Tiszán lenne rá lehetőség.. pedig nagyon érdekelne.
Ha borzongat valakit TRW fékbetétek-kuplungok-féktárcsák, RK láncok és Lucas fémhálós fékcsövek elég jó áron kaphatók. Na meg SW-Motech cuccok is.
hello.ha érdekel van egy yamaha tzr 125r em 94es amit énis cserélnék.esetleg beszámolnám ha érdekel.várom válaszod.
Felnicsíkok minden színben és méretben!Müanyag alapú nem hozza le a víz és a láncspray.Egyszerü felrakni.Ára 700ft.Az ár 4felnicsíkot tartalmaz +posta(270ft)Akit érdekel irjon mailt:magyar001@freemail.hu
ha nincs akkor a kroszmotorok.hu-n van egy csomó ugyan ilyen ( olcsóbban , zsíruj )
Helló!
Az érdekelne a motorral kapcsolatban hogy csere érdekel-e és hogy árban mégis hova kell elképzelni a gépezetet?
Sziasztok!

GSXR-600 K7-hez keresek alkatrészeket!

Tel.: (20)258-0066
Halihó!
KTM designes MUZ125 ELADÓ
Érdeklődni 0620/4032411 Zengődi Zsolt
Eladó!

Eladó egy teljesen új FZ1-S szürke színű motor! 0km! 2 év garancia! Az forgalomba helyezés, névreírás, reg adó költségeit is tartalmazza az ár! Márkakereskedéstől!

Ár: 2.600.000Ft!
power_of_xjr
Nincs hozzá hajólevél, úgyhogy csak magán tavakon lehet használni.
szia!

Igen
Hello, mennyiért adod?
És hányas évjárat?
Simson 60-as hengerszett!
Eredetiből átalakítva, utoljára, ára alatt!
Alig futott kb 60 km-t.

Helló!
Elcserélném RS-em! Ha van valakinek ajánlata írjon! Valamennyit rá tudnék fizetni is! Az eladó holmik között található!