Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szintúgy!
Sziasztok!Kiárusításra került sor!Eladó 125-ös Honda nsr 92-es Olasz 50-es ként van a rendszerbe 140 000Ft ETZ 250/300-as 70 000Ft-alkuképes
Válaszoltam.
Gery-vel beszéljél.
OFF:nem is vótam! most viszont megyek,mert ki kell csípnem magam,mert egy meleggel találkozok este!

ON!
egybő rád gondoltam te buzi mikro ezt megláttam, csak akko még azt hittem nem vagy gépközelben ugysem
Hella!
Dobtam egy mail-t Neked a lámpával kapcsolatban! Ráérős szabadidődben ránézhetnél!Köszi!
Saito II markolatfűtés akció ismét! Hiszen már jönnek a hidegek...
Ez a jobbik fajta. 4 állású kapcsolóval. 10-20-40W. Nekem is ez van fent.
Előre fizetés esetén 14000Ft helyett 10000Ft.
frpeter kukac fbi.hu
thor force pancelt keresek normal meretut. bótban 40+, kicsit sok. ha valakinek van elado, vagy tud occsoban, lecci irjon!
orvil@vipmail.hu

thx
Megbeszéltük
Jövök egy sörrel ha elviszik
Nem azért, hogy reklámozzam, de én is csak ajánlani tudom ezt a láncot!

Teszteltük:
- kigyúrt izomagyak 5, azaz ÖT ÓRA alatt tudták átvágni a lakatot a legvékonyabb részénél! (felváltva fűrészelték 3-an, megállás nélkül) a lánchoz hozzá se mertek fogni;
- tűzoltó bácsik hidralikus erövágójukkal se nagyon tudták legyilkolni a láncot...

Szóval elég megbízhatónak tűnik
Szijasztok!

A mai geci világban elengedhetetlen kellék...és nagyon jó áron!

ABUS
De.
neked nem 625 volt?
Univerzális Acerbis fejidom, fekete színű, hibátlan "E" jelzésű lámpával, kissé karcos műanyagrésszel, felszereléséhez szükséges összes kiegészítővel, 5000 Ft.
Még nem fogytak el
KTM LC4 légszűrőházfedél (oldalborítás) pár, fekete, erősen karcos állapotban, 2000 Ft.
KTM SX/EXC hűtőspoiler pár, fekete, erősen karcos állapotban, 2000 Ft.
KTM LC4 vázvédő pár (Acerbis), fekete, új, tárolásból származó apróbb karcokkal, 8000 Ft.
Suzuki DRZ/RM (RMZ?) első féktárcsa, 250 mm-es, használt, minimális vastagsága 3,2 mm (3,5 az új, 2,5 a kopáshatár), 8000 Ft.
Szóval, a többi eladó kacat:
KTM első rajtszámtábla, ezüstszürke, új, tárolásból származó apróbb karcokkal, 2000 Ft.
KTM első sárvédő, fekete, használt, erősen karcos állapotban, 1500 Ft.
KTM LC4 hátsó sárvédő, fekete, új, tárolásból származó apróbb karcokkal, 3000 Ft.
KTM LC4 csomagtartó/utaskapaszkodó, szürke, fémbetétes műanyag, alighasznált állapotban, a felszereléséhez szükséges összes kellékkel (csavarok, távtartók) 8000 Ft.
És hogy ontopik is legyen, eladóak az alábbi cuccok:
KTM/Husaberg enduro kerékszett
KTM MXC tank
Illetve egy KTM EXC tank, 9,5 literes, 2004-es motorról, tanksapkával és benzincsappal, 30e Ft-os irányáron.

Meg van még egy halom KTM-hez (leginkább LC4) való cuccom, majd mindjárt csinálok azokról is képeket.
Futok azért még egy kört a témában, hátha...aztán ha mégse, majd kereslek
Műanyagról nem tudok, ez alu, így könnyen alakítható, hajlítható, a műanyag nem fog ottmaradni, ahova tekered.Ennél a ktm-táblánál is pl az elsőfékcső helye bele van süllyesztve ugye a táblába, na ott is jól jött, h alakítható.
Végső esetben lehet hogy érdekelni fog, de én inkább műanyagot szeretnék bele...
Nem, köszi, de asszem nem jó A korl-hoz, 50 ló körül van talán...
jaja,én követtem el, van még abból a rácsból pár 50x50es tábla, ha kell, szívesen adok, ugyanilyet árulnak egyébként autósboltokban kurvadrágán, de hát ugye az kurvadrága...
Sziasztok!
Eladó egy új BERIK márkájú cordura-bőr nadrág 52-es méretben.
Dzsekivel összezippzározható.
Bolti új ára 59900 HUF, én odaadom 35000 HUF-ért.