Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
a lámpáról tudsz mutatni képet?
Hein Gericke bőrnadrág (40es méret),újszerű állapotban eladó!
17000Ft
Aprilia SXV 550- hez van pár alkatrészem eladó.
Teljes gyári kipuffrendszer, műszerfal, hátsólámpa(gyönyörű ledes), km-óra jeladó+vezeték
Eladó egy hoby célra használt GSXR1000 k5. Ritkán hasznát. 2700km-t futott! 1,5M az ára. Érd:06209861200
Nekem csak 2 db távtartó volt benne ... amit egy esztergályos meg tud csinálni .
A ktm tengelyátmérőjéhez , ha nem 20-as .+ ugyanezekkel a távtartóval tudod állítani , hogy hol legyen a kerék a villák között.
Ez max 4db távtartó.
De ha a ktm tengelye 20-asnál nagyobb , akkor már csapágyat is kell cserélned,bár szerintem inkább kissebb lesz...
nem nagy dolog az egész...

üdv...
hali hogy müködik ennek a keréknek a házasitása nem tipus azonos mocival?mondjuk ktm-hez?mennyit kell rajt furni faragni amig jó lesz?
GUMIMELEGÍTŐ ELADÓ!SÜRGŐŐS!
Fél éves, jó állapotban! 120 ill 190es méret szóval elvileg bármire jó!
ÁR FIX! 40000.-
20/5140810
Eladó a képen látható Suzuki rm125. A motor 2006os, 06 decemberébe lett vásárolva!
Jó állapotban , nagyobb motor vétele miatt eladó. i.á.: 700.000ft.
érd.: email: dungi@citromail.hu
tel.: 0630/422-8421
Sziasztok!

Új motoros felszerelések olcsón eladók!

Karácsonyi ajándéknak tökéletes:

Ufo alubetétes kézvédők minden színben, felfogató szettel 9990 ft!

Kulccsontvédős protektoringek 199990 ft!

Mitas és Deeston crossgumik több méretben 7800 ft-tól!

Egyéb olcsó felszerelések!

Hívj, írj:

06 20 521 84 99

nyizesedes@freemail.hu

Köszi!
Eladóak, index 3e, leállító gomb 2e
Hello!
Elado egy Kawasaki KDX 125 crossenduro!
95ös évjárat
új hátsó cross gumi (MITAS)
új lánckerekek
új D.I.D lánc
új első sárvédő
sportkipufogo
KEIHIN karburátor!

érdeklődni telefonon : 06308114646
vagy emailben : bozopatrik@freemail.hu

IÁ.: 250.000 FT
eladnám,vagy elcserélném nagyobb robogóra veterán yamaha dt 125 e crossmotorom.'74-es a gép, pipecre fel van újítva. Veszprém.
Matrica szettek. Ára 1690.-ft/ tábla
érd:bakonymotor@gmail.com
jujj de harapós kedved van. Megint elmondom, nem volt szándékomban bántani, sem rontani az üzleted. üdv
Nézd , nem fogom tovább offolni a topicot .
Ha mégis késztetést érzel arra, hogy meg kell mondjad ,hogy mit csináljak , s miként hirdessem meg a dolgaimat , akkor légyszives mondjuk írj egy mélt vagy levelet , vagy bármi ...

Egyébként meg jó lenne , ha tényleg Nem ugatnál bele .
"supermotoval véleményem szerint nem ugratnak ."

nem kötekedésképp, de szerintem meg igenis urgratnak. Elég sok supermotó versenyen néz ki úgy a pálya hogy 50/50 arányban aszfalt/föld, és a földes részen akadnak ugratók is. De nem minden esetben.
De ha ennyire bánt a hsz-em, mondom hirdetsd meg mito felniként, szerintem még nagyobb is lesz rá a kereslet.
1.,nem cross géphez hirdetem .
2. supermotoval véleményem szerint nem ugratnak .
3. szerintem nem vagyunk kollegák .
mégvalami, a crossgépekkel sokat ugranak, és abból sincs egy sem ami gyárilag öntött alu felnis.
nem akartam én rontani az üzleted kollega, csak kérdeztem valamit.
Valószínűleg a profi szupermotó versenyzők nem véletlen mind küllős kerékkel mennek, és az sem véletlen hogy a profi szupermotó gépeket sem kapod meg öntött alu felnivel.
Nem vonom kétségbe hogy tökéletesen helyt áll ez a felni bármilyen rosszabb úton, és meg se kottyan neki pár ugratás. De az neked sem jó ha valaki netán elkezd ezzel elég nagyokat ugrani, eltörik aztán meg az anyukád szidja.
Amúgymeg ha csak simán mito felniként hirdeted meg, akkor is lesz rá kereslet nyugodj meg :)
Ja hogy Te csak küllőst raknál ,aham ...
Akkor ezt csak azért írtad , hogy a véleményeddel , "ami nem is biztos hogy helyénvaló " az üzletemet rontsd ?

Esetleg érdekel a felni ?Csak szeretnéd hogy meggyőzzenek olyanok , akik ilyent használnak ( saját elmondásod szerint sokat láttál már ) de viszont ezek szerint Ők nem ugratnak a supermotojukkal , nehogy eltörjön a kerekük ?

Ezt tényleg nem értem...
GPZ 900R teljes idomszett olcsón eladó (fejidom+eredeti tartó, lámpa, oldalidomok). Érd: seducertt@hotmail.com
Ár: 9999Ft
Gumi csere érdekel (120,180/17)
ez mito felni ugye? Sok átalakított supermotóban láttam ezeket a felniket, bár arra kíváncsi lennék mennyire bírja az ugratást az öntött alu felni. Én supermotóba csak rendes küllős felnit raknék, semmi mást
szupermoto kerekek eladók
50000.-
Tel : 06706155160
Fogalmam sincs, beszámoltam egy másik motorba, és igazából nem kell!
Csak ázik, mert nincs hova tenni.
Elcserélném egy kissebb valamire.