Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 db zsir új ,2db használt ...+az egyik valami felnin van rajta ...
Bács-megyében van Baja mellett
mindjárt teszek fel képet ...
3000.- forint lenne ...
mikor gyártották?mennyibe kerül?hol lehet megnézni/venni?
igen van 4db ...
Sziasztok!
Cserélhető Aprilia AF1 125 Sintesi (1988)! Képek és videó az adatlapomon található a motorról. Cserébe 50ccm-es gyorsasági, enduro, robogó érdekel. Helyileg Szabolcsban található.
Mail / Msn: djklein@freemail.hu
Szia!
Vespa special-ra érdekelne gumi.3.00-10 es.
Van ilyened?
Spidi H2Out cordura nadrág(M) 10000Ft,Hein Gericke protektoros bőrnadrág(szinte vadi új ,M+os méret)17000Ft
illetve robogó gumik is eladók , jelképes összegért...
szupi, elmentettem.
Hi ...
Hirtelen felindulásból most csak 50000.-
Tel : 06706155160
Valóban nem lakunk mesze egymástól! Egyszer összefutunk, és megbeszéljük az élet ezzel kapcsolatos nagy dolgait. Telefon számom látható.
Jahhh...15000péz.
Sziasztok!
Kawasaki kabát eladó jó állapotban!
Eladó lett imádott motorom! Első tulaj vagyok, makulátlan szalon állapot. Folyamatosan szervizelt, hitel, teher és költségmentes! 2db gyári kulcs, minden papír, gyári szerszámkészlet. Blokkfelújítás óta 6000kmt ment, tökéletesen bejáratva és beállítva. Új DID O gyűrűs lánc (3000kmt futott). 16e kmnél teljes nagyszervíz. Extrákat adok hozzá. A motoron komplett arrow rendszer van (95e huf az új ára), Aszalós Ádám által bekarburálva. Nyitott gyújtáselektronika. Nagyon megy! Igényes, gondos tulajtól, nagyobbra váltás miatt eladó! Végsebessége 165-170km/h! Az ár (899e HUF) gyári rendszerrel értendő, arrow rendszerrel +40E HUF. Műszaki 2010-ig. Nem zsákbamacska! Hívj v. írj bizalommal!
Leírás: 2006. 4.hó , fekete, vizsga: 2010, 17.500 km, 1. tulajdonos,
csere: 600as sportmotor. 125 ccm, 1 hengeres álló motor, 35 Le (10500 1/min), vízhűtés, 6 sebességes váltó, lánchajtás, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, 140 kg,.
Megtekinthető: Hódmezővásárhely
Részletek: szervizkönyves, Magyarországi, rendszeresen karbantartott, hitelezhető, Board computer, fém fékcső, motorbeszam, sport kipufogó, első tulajdonostól, karburátoros, garázsban tartott, tárcsa-tárcsa, keveset futott,
Elérhetőség:
tyt@vnet.hu
70/6199777
tová
bbi képek a fotógalériámban
Akkor Te vagy az én emberem, mert földik vagyunk szegről végről, lakihegyen vertem tábort
Szóval szeretnék majd a pályaidomomra valami hasonló fényezést mint a Tiéd. Ezüst festékem van, annak a színkódja YD8. (K7 GSR szín)
Arra gondoltam hogy veszek narancs színt színkód alapján (a gixxerem gyári színkódja után) és ebből a két színből kellene valami olyasmit összehozni mint a Te motorod fényezése, nagyon tetszik a grafika.
Szóval Te mennyi pénzért vállalnád el ha elvállalnád?
Szia!
A fényezést én csináltam, mivel fényező vagyok, és ingyen!
Bocsi!Ezt kinek írtad Fókamóka?
Hát ha jól akarsz dönteni nem adod el, ez az egyik legtutibb motor amit valaha csináltak.
De komolyan.
eladó vagy cserélhető! aprilia af1 sintesi! bővebb infóér írj csere vagy ebszámítás bármi szóba jöhet!
üdv! felhúzott aprilia af1 érdekel? akár ráfizetéssel
msn:manhunt0304@hotmail.com
vagy
email
: robert0304@gmail.com
Eladó egy APRILIA AF1 FUTURA felújítva sok új alkatrésszel erős és szép motor mindossze 200 km van a motorban az összerakás óta ha valakit érdekel akor a töbit emailban telefonon vagy msn en Ár:200e
gibi001@citromail.hu
06 30 617 0111
Szia Acer!

A fényezést ki csinálta és mennyiért? Valami hasonlót akarok majd én is fényezésben..
Eladó egy hoby célra használt GSXR1000 k5. Ritkán hasznát. 2700km-t futott! 1,5M az ára. Érd:06209861200
Husaberg Fe hátsó sárvédő eladóHusaberg Fe hátsó sárvédő
Eladó 2db index 3e, egy leállító gomb 2e,és egy motobatt ytx9-bs típusú aksi 12V 9Ah üzembe helyezve!
Hali Mocisok!
Eladó lett a vasam!Virágó 250-en ,tankfestmény,bőrcekker stb.!Motort beszámítok!Akit érdekel az dobjon mélt aztán írok részleteket! bander04@freemail.hu