Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hengerfejet nem kapok bontottan mert amerikai modell elvileg. valahogy javítani kéne
Ismerem nála van most az enyém is. adj egy email címet aztán ott tudunk segíteni egymásnak ne itt foglaljuk a fórumot
Én úgy tudom, csavarszaküzletben lehet kapni még colos méretű Witworth-csavart is!
eladó v csere egy shox nyári hálós L-s kabát.protektoros ,sok zsebbel. 9e ft.
rám rövid.
Szia! Remélem tudok segíteni neked alkatrész ügyben...ahol te laksz ott van egy egész ilyen gép....nem túl jó állapotban. A motorja még használható! Nincs barmolva! Én akartam megvenni, hogy abból felújítsam az enyémet, de úgy döntöttem, hogy új alkatrészeket veszek bele. De szerintem neked főnyeremény lenne! A fószernak van egy gilera runnerje 180-as....pusztaszabolcsra szokott jönni vele fighterezni.....én is onnan ismerem. Remélem tudtam segíteni! Szia
Eladó egy nagyon jó állapotban lévő Super shield gerincvédő,protektor.

mérete s/m, de állítható én 165cm 63kg vagyok. nekem bőven jó.

kérdésed van nyugodtan írj.
30/6052541
8Eft
Sziasztok!

Yamaha Yzf 750 R vázat vennék papírost vagy papírozhatót!

Köszönöm!
Szia,van trafóm 5e ft-ért.Ha érdekel írj a zoli_motor@freemail.hu-ra
GSXR 600 K2-höz keresek első lánckereket , 14-es fogszámmal, 520-as lánchoz! Hol,merre...valaki ? Köszi
Szia !
Én pont ma kaptam kézhez a csomagküldőn keresztül a Castrol Actevo X-tra 4T oljata, amit a filtershop.hu oldalon rendeltem. 1790 ft volt litere, a 3 liter olaj a HF 303-as olajszűrő a 900 ft.-os szállitási költséggel volt 8000 ft. Ennyit szerintem megér.
Eladó ez a Prexport csizma. tényleg 10x volt a lábamon. nagyon széo állapotban.
41-es
ára: 20000Ft
30/605 25 41
Hali
Én nem rég vettem félkészen. Streetfighter jellegü lesz ha egyszer elkészül.
A hengerfejben a vezérműtengelyeket lefogató fülek csavarját mókolta meg az előző gazda...felfúrta nagyobbra csak nem sikerült központosra és az egyik el is repedt . Ez elvileg amerikai modell és nem hiszem hogy találok hozzá bontottat. trafóm az nincs plusz. képet majd küldök csak most nincs itthon a vas.
Kawasaki zx10 2007 modell kipufogó gyári eladó katalizátor csövek dobok szondák
Szia! Hátsó féktárcsám van hozzá.. mi lett a hengerfejeddel? Nekem egy trafóra lenne szükségem hozzá...ha esetleg neked van +-ba....meg üzletelhetnénk....nem lakom túl messze tőled..és nekem is ilyenem van! Küldj róla egy fényképet ha tudsz..."kíváncsiság"...szia!
valakinek nincs esetleg egy levedlett 18as aszfalt gumija? előre kéne
Hello mindenki!

Eladó 3 hónapot használt AGV Rossi Face K3 sisak.

Mérete.: "L"

Bolti ára 60.000.- körül van még mindig.

Töméletes állapotban van. A plexin 2 kissebb karc de nem vészes. Maga a sisak még mindig tükröződik annyira jó a festése. Vigyáztam rá

Ha valakinek kell 45.-ért oda adom! Sajnos vagy Jó de sokat fogytam és most már nem a méretem! Ennyiért jól jársz vele!

UTÁNVÉTELLEL IS POSTÁZOM DE CSAK A GTR FUTÁR SZOLGÁLATTAL! VAGY PÉCSEN MEGNÉZHETŐ ÉS PRÓBÁLHATÓ!
jo 30.000 sok de a gyári az a többszöröse
Mondjuk én 30 000-et egy hátsó lámpáért akkor sem adnék, ha aranyozott lenne!
Nemrégen angol automata akkutöltő baját kellett orvosolnom, (nem tudom hol gyártották) ugyanezzel a bajjal. De találkoztam Honda feszültségszabályzónál illetve kávédarálós automata kávéfőzőnél is ezzel a hibával!
meg lesz kipróbálom de akkor is 30.000 ért új és már javítani kell
Vidd el egy elektronikához értő barátodhoz, forrasztási hiba van benne, átmelegíti pákával és jó lesz!
Ezek ilyen délkelet-ázsiai cuccok , és a forrasztás minősége a betegségük.
sziasztok erről az oldalról ne vegyetek semmit http://tutilampa.uw.hu/
vettem tőle egy hátsó lámpát aprilia rsv re 30.000 ért 2szer voltam motorozni és már nem is működik garancia nincs.
Irok amint van pontos ár:)
Ducati 1098 hátsó ülés eladó. Ár: 10,000Ft