Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Maradt néhány apróság még bontásokból és átépítésből. Az alkatrészek Honda NS 125F-ről és egy Kawasaki ZX500-ról (GPZ, EX) maradtak meg. Ha valakit érdekel, akkor a motor001@mailbox.hu címen érdeklődhet árak felől!
Képeket természetesen tudok küldeni mailben.
Egy rögtönzött lista:
Honda NS 125F-ről:
- oldalidom alatti tárolódoboz
- hűtő (csövekkel)
- első + hátsó lábtartók
- fordulatszámmérő + km/h blokk spirállal (km/h számlap csúnya)
- ülés
- levegőszűrő-ház
- komplett kipufogó
- főtengely hajtókarral, dugóval (én a dugót és a gyűrűket lecserélném róla)

Kawasakiról:
- gyári visszapillantó tükrök
- gyári első + hátsó indexek (izzókkal, kábelekkel)
- fejidomtartó konzol
- gyári hátsó lámpa (izzókal, kábelekkel)
- gyári fejidom (izzókkal, kábelekkel)

Köszönöm, hogy elolvastátok!
További szép napot!
GXS 1300 R Hayabusához. Minden eladó. Plusz Yoshi 4:1 titán rendszer,GlPro Arte,kormány vég,Waltermoto.
keresek valami komolyabb multimétert
esetleg cserébe(értékegyeztetéssel tudok adni egy ilyen típust
a mas830 teljesen jó csak nem tud áramerősséget mérni váltóáramnál
amire mostanában gyakran van szükségem
legjobb lenne egy 20ampert tudó kütyü
....... kawasaki zx9r 1995 amit már vettem hozzá meg megmaradt és eladó elsőkerék tárcsák féknyergek karbi gytás doboz fejidom üvegszálas hátsó sárvédö elsöteló párban komplett kuplung jobbos hátsó aidom bordó... hátsó rugóstag kuplung fék munkahengerek hátsófék komplett lábtartóval konzollal... egyéb cuccok
Kamu az egész!
Nekem a törött motorra irkált!Ne foglalkozzatok vele átbaszás!
Intézi a szállítást aztán baszik fizetni!
Nem irkálok barmoknak. Ez 1 fasz amúgy is nemsoká itt a szezon akkor inkább csapkodom még 1 évig.
na pont ebben az ügyben írtam ma a "jogász válaszol"topicba.ezek szerint sok embernél próbálkoznak...
Adj meg neki valami kamu címet!
Nekem is irkál de szerintem adatforgalom v a motor címe érdekli h ellopja. neked milyen motorod van
OK.
kérj tőle útlevélszámot, és bankszámla kivonatot(sajátotad ne add meg!)
Köszi!
Én csak ezt a fórumot találtam, ahol írtak már róla.
Számtalan ember jelezte már itt több topikban is meg még egy halom portálon hogy kamu.
Suzuki GS 500F lesz, ha minden összejön.
Maradsz a típusnál ,vagy valami más?
Na, az nekem nincs, tehát nem szórakozok.
Ok! Komolyabb nyelvtudással és egy kis szabadidővel el lehet vele szórakozni.Kitartó,no de ott is meg kell dolgozni a fizetségért.
Nem vettem komolyan, csak próbálkoztam nyomozni utána egy kicsit.
Nekem is erős volt egy kicsit, hogy a bermudákon hajózok mint US Army katona, de közben a nagybácsikám esküvőjére motort veszek, de nem tudok elmenni érte ezért küldöm a futárszolgálatot..... pfff.
Felnőtt emberek ilyeneken gondolkodnak?
USA-ban kb 200000 egy hasonló gép.
Hát ez első olvasatra szinte tutti hogy átbaszás... Én törölném a faszba és kész.
Ezt tudod is vagy csak gondolod?
Ezt írta az imént. Segíthetnél egy picit, mert nem annyira tudok angolul, a goggle fordító meg....

Thank so much for the mail am very happy for the prompt response, i Gabbard Morgan Anderson am a real Citizen of USA. How i wish to come and view it, but am not around now due to the nature of my work, am US Military Army soldiers ....am busy sailing, Am in a ship right now at Bermuda for a special Assignment. I do not have much time to come over there to see the bike. I love Hungary product. I want you to know and understand, that am really interested in buying your bike. Urgently for my Uncle as a wedding present coming soonest. I have looked around and after looking around, I'm satisfied with the great condition of the bike. So i would like to get it as soon as i can. I will pay you USD for the bike ok. .I can only make the payment to you securely and safe via bank to bank transfer safely because it is a safe and reliable Payment method, i don't want you to bother your self about the pick up of the bike. i will make all transportation preparations for the bike to be transported to. Where i stay in US and I will make an arrangement for the pick up agent. That will come for the pick up of the bike after payment has been sorted. So i want you to know and understand that you do not have any problem at all , Everything is 100% secure and safe and am here to make legal and secure transaction with you , I want you to know and understand that am honest and sincere person and i like to make transaction with honest and trustworthy person so. That both of us can make perfect and secure transaction with each other. End i hope you will also do the same with me as well. I want a perfect deal Between each other. Waiting to read from you soon. Thank so much for the Co-operation ok..
Speciel ez a tag valami afrikai csaló emberke aki evvel szórakozik.
Ha angol az ember akkor lehet nem átbaszás hanem csak simán kereskedő.
Én tervezek kivándorolni, néztem hogy esetleg eladom a gépet (GSXR K3 600) és angliában veszek, hát kb. 20-30%-al drágábbak ugyanazok a motorok ott mint idehaza (ami idehaza 800k, az odakint 1.1M).
Gondolom ez azért van mert idehaza a gazdasági helyzet miatt kurvasok hiteles motor került piacra ami rohadtul lenyomta az árakat.