Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello!
castrol actevo 4t 10w-40 érdekelne 3 liter. összesen, postával mennyi lenne? falun kicsit pofátlanok és elég durva az ára...
mizu papi? végkiárusítás?
Castrol,ELF,Mobil,Total,Opel,Shell,BMW,Ford,Selenia,Motul olaj áron alul kapható: tokikee@gmail.com
Hello!
A bukót Te hordtad? Valóban 54-es a fejed,vagy csak az van rajta a dobozon,vagy esetleg táblázatban?
http://www.kepesmotor.hu/texti...

Esetleg ráfizetéssel elcserélném 45 ös csizmára!
Sziasztok!Eladó 1 keveset használt Rev'it! Kabát áron alul.Érd emailen: Connan88@citromail.hu
gyárit akarok, az is jó lenne ha valakinek lenne egy hibátlan és át akarná huzatni.
Hülyén nézne ki ha elől gyári hátúl meg másfajta
Áthúzás?...épp ma voltam felétek, ott pakoltam 2-3 órát...
Nokia Headset (sosem használt, 2,5mm), használt: felső kat. Panasonic Walkman, Nokia hálózati töltők, Sony Ericcson töltő, Siemens töltő, AA akksi töltő, eredeti Offspring CD-k, könyvek, stb stb Ár: 500 Ft-tól. Peti, 70/6199777, tyt@vnet.hu
ELADÓ motoros könyvek! Ajándéknak ideális :)

Roland Brown: Motorkerékpárok képes enciklopédiája, Új Ex Libris Kiadó
"A motorkerékpárok szerelmesei számára nélkülözhetetlen, összefoglaló kézikönyv, több mint 600 archív és új fényképfelvétellel gazdagon illusztrálva mutatja be a különböző géptípusokat és pilótáikat." 256 oldal
Kemény borítós, jó állapotban.
Ár: 2000 Ft csak a fórumosoknak

Pál Csaba, C. Kiss Ilona: Hírnév és dicsőség - Harley Davidson, Tóthágas Kiadó, 2006
A Harley-Davidson rövid történetét, s néhány történetet - néhány Harley-s portréját - tárhatjuk az olvasó elé, s megannyi gép számtalan pompás részletét.Kemény borítós, teljesen újszerű, hibátlan állapotban.
Ár: 1000 Ft csak a fórumosoknak

Peti, 70/6199777, tyt@vnet.hu
Sziasztok.
Eladóvá vált egy 2007-ben vásárolt és akkor aláírt Talmácsi Gábor - Életem 200 felett... könyve.
A könyvet Talmácsi Gábor és Stefano Favaro írta alá.
Bármi kérdésetek van, írjatok bátran, akár ide, akár az e-mail címemre. (fabrikzoltan@gmail.com)
2003 utáni SV-re keresek szakadásmentes hátsóülést.
Eladó komplett tt 600 blokk 97-es
Szia,
Köszi az érdeklődést,de sajnos már nem aktuális.
Üdv.
Yamaha TZR50 Rossi Replica, 2006-os évjáratú, tuningmentes, gyári állapotban, valós 23.000 km-rel, első tulajdonostól. . Az összes papírjával, szervízkönyv (elején volt vezetve, amíg garanciás volt, utána én csináltam a többit), kezelési utasításokkal. Tavaly letételkor szervízeltem le, új olajat, gyertyát, lánckerekeket, láncot kapott, hátul új Dunlop vágott slick gumikkal (ezek max 300 km futottak). Blokkja gyári, még nem lett hozzányúlva, eddig nem is kellett. A gyári típushibája ki lett javítva (önindító és műszerfal, 2 hónaposan jöttek ki a hibák), azóta tökéletesen fut. Adok hozzá ledes indexeket és kis tükröket is. Az első képek még sérülésmentesen készültek, az utolsók a jelenlegi állapotot mutatja, az idomok meg vannak, de sajnos fültöröttek, egy jó műanyagos össze tudja hozni pillanatok alatt. Ár privátban! david46@vipmail.hu
Szia!
A thor csizma érdekelne.Megvan még?Helyileg hol lenne ha megvan?Milyen színű?képet tudnál küldeni róla?Cím:ipaulusz@freemail.hu
Üdv:István
Szia!
A thor csizma érdekelne.Megvan még?Helyileg hol lenne ha megvan?Milyen színű?képet tudnál küldeni róla?Cím:ipaulusz@freemail.hu
Üdv:István
Igen van jeladóm. :)
sziasztok!
Prexport sonic motoros csizma(41-es kb 3x volt a lábamon) 20E Ft
KBC bukósisak XS-es verseny sisak(53-54cm) 4db plexivel(sötét, tükör, 2db átlátszó) 22E Ft
Telefon: 30/605-25-41
Ha arra a kör alakú kis alkatrészre gondolsz, amiben apró pöttyök vannak fémből, és a blokkból kinyúló kis fémgombával találkozik, akkor van olyanom. :)
Minek neked az ?
Váltójeladód esetleg van?