Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem se igen érne meg 5 pénztől többet...
ha esetleg ott jársz az éhenhalás küszöbén keress meg
1. próbáld ki itt. :)
2. mit szeretnél, adjam fel levélként? ;)
3. ha nem megy el megtartom magamnak, nem kenyérre kell a pénz.
peace
Ha 1 kilo felett van akkor alaphangon 2000 környéke, ha belefér a mérethatárokba.
1 gyűjtői kiadású játékot adtam fel a minap .... 4DVD tok vastagság, minden más dimenzió egy normál toké.
Csomagolással együtt pont átcsúszott egy másik kategóriába a súlya ... levakartam róla a hungarocellt és a tömőanyagot, dobtam rá sima csomagolópapírt 1 rétegben és pont belefért az előre elutalt 1000be a posta

Ez nem lesz neki így buli
elküldöd, kipróbálom aztán ha faca akkor utalom a lét
sima posta nem lehet olyan sok
amúgymeg a kis pénz is jobb mint a semmi
ötfél +posta ez az alja..
a posta 1700 utánvéttel. szerinted odaadom 3300ért?
Új üzemóramérő: 4500 , új szemüveg(tükrös lencse) : 5000 Vegyétek-vigyétek!
hangfal érdekelne max 5ért postával együtt
Ugyanitt: hálózati töltők (Nokia többféle, Sony Ericcson, Siemens), hálózati AA akkumulátor töltő (2/4 elem töltése egyszerre)
Eladó Műszaki holmik:
SONY TXD-R11 CD lejátszó és magnó
Felső kategóriás Sony CD+Deck. A deck nem működik, de a CD játszó tökéletes, gyönyörűen szól. Sérülésmentes állapotban, fekete színű. Ár: 5000 Ft

Panasonic RQ SX 52 walkman
Alumínium váz, 75 órányi lejátszás, Távvezérlő, Elemtöltöttség-ellenőrző, stb. Használt, műszakilag tökéletes, külsőre jó állapotban, fülhallgató nélkül (a távirányítóig meg van a fülhallgató kábel). Használható elemmel/gyári akkumulátorral. Az akkumulátor kiváló állapotban van.

Genius Hifi / számítógép hangfal ÚJ
Genius hangfalpár, aktív rendszerű (beépített erősítővel!) magas és mélyközép hangszóróval, bass reflex fa dobozban. Jack + RCA bemenet. Teljesen új, dobozában, papírjaival.
Bolti ára: kb 10-11.000 Ft
Ár: 6.000 Ft

Érd:Peti, tyt@vnet.hu , 70/6199777
Motoros könyvek eladók!

Roland Brown
Motorkerékpárok képes enciklopédiája
Új Ex Libris Kiadó
A motorkerékpárok szerelmesei számára nélkülözhetetlen, összefoglaló kézikönyv, több mint 600 archív és új fényképfelvétellel gazdagon illusztrálva mutatja be a különböző géptípusokat és pilótáikat
256 oldal
Kemény borítós, jó állapotban.
Ár: 3000 Ft

Pál Csaba, C. Kiss Ilona
Hírnév és dicsőség - Harley Davidson
Tóthágas Kiadó, 2006
A világ legismertebb motorkerékpár-márkájáról, a Harley-Davidsonról szóló információkkal enciklopédia-sorozatokat lehetne megtölteni, így nem is vállalkoztunk, nem is vállalkozhattunk arra, hogy a márka teljes legendáriumát feltárjuk. Ez úgyis teljességgel lehetetlen. Mindössze a Harley-Davidson rövid történetét, s néhány történetet - néhány Harley-s portréját - tárhatjuk az olvasó elé, s megannyi gép számtalan pompás részletét.
ISBN: 9635964803
Kemény borítós, teljesen újszerű, hibátlan állapotban.
Ár: 1200 Ft

Peti, tyt@vnet.hu, 70/6199777
"Licitjét rögzítettük de sajnos nem érte el a minimálárat"
Adok a tükörért 8e-t de csak ha alá van csavarozva a motor is
Sziasztok!
Eladó egy 520 as O gyűrűs 108 csapos Iris lánc.Ár:6000 ft
tel: 06203498275
Sziasztok eladó egy XXXL Alpinestarts SP-2 kesztyű, 0 km-s :) 21.000ft+posta.
Eladó jó állapotú KTM LC4-re való visszapillantó tükör.. a motorral együtt Nem dohányzó hölgy tulajtól aki csak boltbajárásra használta (na nem a tükröt) Ócó, jó.
e-mailben küldök képeket és írom a méreteket is.
Ha gyorsan mész nem látszik
Köszönöm,ez tényleg repedezett.
Szép estét Mindenkinek.
Eladó egy prexport mx 770-es krossz csizma új vasalással 42-43-as méretben illetve egy hjc krossz bukó
csizma 18ezer sisak szemüveggel 12ezer
Szia mindenki

Van négy darab Michelin autó gumi eladó
175/70 R13-as 26ezer a négy db.
Ha valakit érdekel egy megkímélt túra motor

link
Sziasztok
Eladó egy textil kabát xxl méretben jó állapotban protektoros kivitel. A bal könyékrésznél kb 1cm szakadás van(szögbe akadtam) de megvarrtam. 9000ft az ára. Azt hiszem ennyiért ajándék. tel 70-542-9308
érdekelne a kabát párméretet mellbőség hossz valami jó minőségű képek