Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Sajnos anyagi okok miatt eladó a mocim!
http://www.kepesmotor.hu/honda...

Eladó cuccok

Feszültség szabályzó 4 vezetékes + 1 test

Suzuki Honda Yamaha Kawasaki Olajban forgó 3 fázisú generátorokhoz jó Univerzális 14 voltot produkál.
Vissza fizetési garanciával 8000 Ft postával együtt Eredeti ára 20000 Ft körül van.


Iris 530 FB O gyűrűs lánc nittelő nélkül 108 szemes eladó 135- ló erőig. Használt de még 8000-10000 km el megy Egy nittelő szemet kel hozzá venni és már fel is lehet rakni. Törött motorról lett le szedve.

4000 Ft ért vihető

DID 530 O gyűrű nélküli 116 szemes eladó 50- ló erőig. Használt de csak 2000 km futót.

5000 Ft ért vihető


JT 816 hátsó lánc kerekek 6 csavaros 48 és 50 fogas 530 lánc-hoz valók db-ja 1000 Ft

Suzuki Sv 650 kipufogó Belseje nem zörög csúszót karcos és kisebb horpadások vannak rajta

4000 Ft- ért vihető


Csere érdekel Jobbos Balos kipufogóra érték egyeztetéssel.

E-mail: tasi20@citromail.hu
Nikko racing sportkipufogó

Honda cbr600f4

Eladó a képen látható nikko racing sportkipufogó,nek kivehető hangtompító van benne szóval nem is hangos de nem is halk hanem kellemes hangja van,aki azt szeretné hogy azért jó kis hangja legyen a gépnek de ne fülsüketítő akkor neki való,cbr600f4i-n volt de szerintem másra is rá lehet tenni.

Ár:45000Ft

tel:06203417552
email:t9210@freemail.hu
Endúró.krosszok.robogók. bontása.Á-tol-Z-ig

bONTOT ALKATRÉSZEK:yamaha tdr125.cagiva wmx125..250.dr600.ar350.cr250,rx200.yamaha xt125.rm125.crm125.nsr125,mtx80.mtx125.mb80.mt80.cbr125.ktm mx85,derbi senda.rabasa.malaguti fifty,fifty top.af1.zonghsen 200.250,cagiva 125.dr125.gn125.ut125.kz125.rc125.kk125.gilera125. skiper125.150.runer125.150pantehon-150.125.honda tact,dió,pall.kymkcó dj50.kinroad.suzuki let s2.minareli , morin.3kj.jog.cpi aragon gp50.delmi s five.sr50 .honda pax eva .majesti 150 4t.honda mb80.és más


http://motoralkatreszek.blogsp...

másold be a linket


hengerek.főtengejek.gyujtások.elektronikák.váltók.karb
ik.fütómüvek.kerekek.idomok.blok felek.deknik.lendkerék.berugókarok.öninditók.fesz szabájzók.müszer falak.kuplongok.kihajtások.kipufogók.ülések azaz minden van á-tol-z-ig--- 06304053450...
yamaha yz125 ..1991.bontódik
06304053450
sziasztok elcserélném ktm exc/gs 125. 1996s motorom bontásra szánt sérült törött motorokra ..csak endúró.krosz.robgók.érdekelnek.sérült törött hiányos bontásra szánt ..érdeklőgy telefonon

06304053450
Szia!

Igen komolyan írtam. Mélyen ár alatt lehet eladni dolgokat. De az a számítógép egy forintot sem ér! Egy 10 éves gép szerinted mennyit ér? Ingyen nem fogsz kapni motort. Hírdesd meg az aprod.hu-n vagy a jofogas.hu-n. Ott hátha adnak érte pénzt és amit kapsz érte próbálj meg belőle venni egy motort. Sok sikert az eladáshoz.
Sziasztok!
Eladó kitűnő állapotú M-es AGV K3 Evil bukósisak, kb 5ször használt,karcmentes,sérülésmentes! A bolti ára: 34.900, 24.000 forintért adom.Csere is érdekel csak kiváló állapotú márkás cross csizmára 43-as méretben.
Email:richard.horv@gmail.com
30/6404733 ezen elérsz....
eladó LEO SBK full titanium rendszer 2002 es aprilia rsv 1000 mille-r ről!100.000 huf ért vihető,gyárilag nem E betűs,de bendorf úr bele rakta!brutál hang + még pár lóerő!ajándék KARBON! tartót adok hozzá!
Hétvégén téliesítés lesz, meghallgathatod.Igazán jól "szól"
Szia. Azért te sem gondoltad komolyan azt amit írtál, hogy szánalomból írtam oda, hogy kinek kell a motor.Azzal azért egyetértesz, hogy manapság semmit se könnyű eladni vagy ha mégis akkor mélyen ár alatt ezért preferáltam a cserét.
Gázos láva köves grillezőm cserélném leginkább motoros cuccokra! Németországból hoztam tökéletes állapotban van tele gázpalack 2 csomag láva kő. Ára 20.000 Ft újonnan 46.000 Ft
Szia!

A pc-t hírdesdd meg más helyen és ha elkelt akkor azért a pénzért keress motort. De ezért a gépért még egy verhovinát sem fogsz kapni hisz ez 10 éves gép. Azért mert most ide írod hogy 13 éves gyereknek lesz akkor most valaki megszán és oda adja a motorját érte? Nem fikázok, csak már unom, hogy nem veszed észre hogy nem kell senkinek sem a számítógép. Igazad van hogy van itt telefon és más ketyere de nem hírdetik naponta 2 alkalommal is. Felteszik egyszer és várnak. Ha kell valakinek jelentkezik, ha nem akkor máshol próbálkozik.
Azért itt ebben a rovatban nem csak motor illetve vele kapcsolatos dolgokat árúlank, van itt telefon,gps...., de arra gondoltam mivel motort szeretne hátha itt a sportmotoron van valakinek valami megunt motorja cserébe.
szerintem valami pc-s oldalon hirdesd meg
hardverapro, esetleg expressz
de nem akarlak elkeseríteni ez egy nagyon nem "jó" konfig
mert az átlag nép nem fog verseket írni rajta, vagy passziánozni
A múltkor bőkezübb voltál, valami 350 vázat és két kopott gumit adtál volna a számítógépért.Mondjuk abban igazad van, hogy komplett motort ajánlanál érte, de ezt most még mindig nem kérnénk.
Azért nem kéne "szarkupacozni" másnak a dolgát, mert az nem szép dolog mással szembe.A lényeg annyi, hogy egy 13 éves fiú szeretne egy motort a számítógépéért.Hozzáteszem amiért ő maga gyűjtött össze.Persze itt nem kell mindjárt valami szuper jó gépre gondolni.Kibékülne egy használt simsonnal is csak már motorozhasson, szerintem a számítógép+a monitor...kb egy árba van.A hirdetés tényleg 10 percre rá jelent meg, de ha figyelmesen elolvasod az elsőnél rosszul lett írva a monitor mérete 17 " helyet 19"-es a monitor.Csak ezt próbálta kijavítani.Ezeket csak azért tudom ilyen pontosan mert a fiamról van szó, akit sikerült megfertőzni a motorozással.
Szia!

Nolan N84-hez is tudsz plexit? Amennyiben igen, mennyiért?

Üdv.
Hellósztok!
Eladó lett gépem, egy Túra Enduró.
Jó fiatalos, dinamikus állapotban. :D
125cc, 2T, vízhűtéses. Magas, nehéz és testes motor, nagyon erős, gyönyörű megjelenéssel. Csak úgy kacsingatnak utána a földiek.
Érdeklődni bárhol lehet, éjjel nappal. Mármint, csak nálam próbáljátok meg, ne Mari néninél a szomszédba... :)
Feszültség szabályzó 4 vezetékes + 1 test

Suzuki Honda Yamaha Kawasaki Olajban forgó 3 fázisú generátorokhoz jó Univerzális 14 voltot produkál.
Vissza fizetési garanciával 8000 Ft postával együtt Eredeti ára 20000 Ft körül van.
Iris 530 FB O gyűrűs lánc nittelő nélkül 108 szemes eladó 135- ló erőig. Használt de még 8000-10000 km el megy Egy nittelő szemet kel hozzá venni és már fel is lehet rakni. Törött motorról lett le szedve.

4000 Ft ért vihető

DID 530 O gyűrű nélküli 116 szemes eladó 50- ló erőig. Használt de csak 2000 km futót.

5000 Ft ért vihető
hali, 34-es a nadrág, 12000 Fttérdvédővel együtt.
üdv,érdekelne a nadrág,milyen méret és mennyit kérsz érte?