Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=28381124&cid=46
700ezer magyar Forint
hu szegény gixer eléggé össze lett törve,mennyiért vesztegeti ha nem titok?
Eladó egypár dolog
Babetta 207 hátsó lámpa 500 Ft
Vee Rubber 3.50-4.00 Robogó belső vadi új motorba még nem volt 1000 Ft
Honda Ns 125 tömítés garnitúra 1500 Ft
Teleszkóp szár védő 500 Ft párba
baszki ha korabban latom elvitem volna :( de mar vetem egy 2001 1.5 dci clio :(
Ja még lemaradt, hogy hasonló árú 600as Honda XR csere érdekel, csakis papíros
Eladó a 400as Honda VFR-em. Nagyon szép hanggal, elpusztíthatatlan V4es motor, fogaskerék vezérlés. Katt a linkre.
autónak nem fedezi le az elejét?
Akkor a tervek megvannak ott is:) terveim nekem is vannak,de amég nem vitték el a cbrt,addig csak tervezni lehet:D
1000Es gixert akarsz?mikori?
280000 az irányára. Alku belefér. Meg kell nézni. Jobban szeretném fórumtársnak eladni ,mert akkor tudom hogy jó helye lessz. Szerintem akik itt vannak szeretik a motorjukat és megadják neki a kellő törődést.
Széles utat!
akció
szezonvégi ajánlat!
Velem is cserélni akarnak csak, kaptam ajánlatot DL 1000-re, 1200es Banditra, 900as Hornetre, egy hete kb volt egy érdeklődő hogy megnézné és kp ért érdekelne, egyeztettünk időpontot hogy megnézze, azt lemondta, azóta nem válaszol...

Mantaga törött GSXR-e a kiszemelt, még ha csak annyi volna hogy naponta nézegetem a hirdetést hogy megvan e, de, hogy esténként nem tudok elaludni mert csak azon gondolkozok hogy hogyan alakítanám nakeddé...
Nem vagy ezzel egyedül,hogy naponta nézed az új kiszemelt gépet a neten,hogy megvan e:D de az eladó motorod meg csaknem akarja elvinni senki.velem mindenki cserélni akar:D
Te mire akarsz váltani?
Kiyo Laserpro motorra, két fejjel. Használva volt, érdekmúlás végett eladóvá vált. 30.000Ft
Eladó: RMZ 450
ár?
Vennék 115- 120-as parabolát! E-mail az adatlapon!
a-a...
Sziasztok! Az adatlapomon lévő Zizi eladó. 1991-es osztrák papíros, forgalomba helyezhető. Kissebb hibákkal. Úgy néz ki meg kell vállnom tőle, de nem mindenáron. Érdeklődni az adatlapomon.
Egy utolsó előtti... a tél előtt

Suzuki Bandit
FM RACING L-es kabát+M-es protektoring.A kabát ujja levehető,sok tárolózseb.A protektoring kulcs-csont védős,eredeti tároló zsákkal. A kettő együtt 35000Ft,de külön is eladó.Mindkettő új.
megy ez neked

amúgy ha a helmethero-s jön neked az fain!

dobj egy mélt, ha van raktáron
205/55-16 téli Semperit gondolom nem játszik akkor...