Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elado megavox 600/900w Hangfal Pár! 2x 900w-osak. nagyon szépen és tisztán szolnak , megkímélt állapotban! Az ár 85E az ár alkuképes! Az álványok darabja ujonan 27300 FT. És lenne hozzá még 2 DB állvány. (havernak hirdetem) tel szám.: 06304706011
Halihó
Eladó 20.000.-
0630 2215963
Sziasztok!
Eladtam a vasam, viszont megmaradt az igen keveset használt ruhám!
Spyke 4XL-es rövid dzseki, kivehető béléssel, protektorokkal, 25e; TCX sportcsizma, 46-os méretben 15e; két db bukósisak, Grex és Nolan (L és S méretben) 10e. Tehát ezek lennének, ha valaki mindet viszi, annak 45e az összes. Budapesten, Dunaföldváron, Dunaújvárosban átvehetőek személyesen, ez ajánlott inkább, de ha tudom, elküldöm bárhova, vevő költségére!
Képek a linken, de ha kell még, hétvégén tudok készíteni!
Cuccok
Érdeklődni tudtok telefonon és emailben, a linknél le van írva minden!
Képeket lőnél privátba (magáról a kameráról ill. a tartozékairól)?
GSXR 600/750 06-10 évjáratúhoz 4 ujjas kék fék kuplungkar, valamint Honda CB 600 Hornet 4 ujjas fekete vörös állítóval 13e. - 13e. postával. Tel: 70/3119987
Kocka akkumulátoros,vagy elemes aksis?960-at is tud?
ami alapban, ilyen felragasztós rögzítők, sisakpánt, még egy pánt, valami állíthatós izébizé-csukló vízálló, + nyitott tok, kábelek, kutyatöke
Ez pontosan melyik változat? ha jól tudom több is van.
Mi van a csomagban?
HD-s GoPro szett, vadi új, 30ér valakinek?
nekem a zsebembe kapaszkodott mindig
nem aggattam magamra mindenféle lószerszámot
Női motoroscucc eladó!
Renox piros-fekete protektoros dzseki "S" méret.
SHOX nyári!szellőzős cordura nadrág "XS" méret/kivehető termo béléssel/.
Kevlar cordura túra kesztyű /protectoros/ "S"méretben.
Női egyrészes esőruha"S" méretű./fekete,fényvisszaverő csíkokkal/
Mind ujszerű állapotú,alig használt!
Külön-külön is eladók!
Kérésre szivesen küldök képeket!
Ezt keresed?:
itt megtalálod: link
Sziasztok!

Eladnám 2 részes Spidi bőrruhámat 54-es méretben,sérülésmentes ,hibátlan állapotban. Nemrég vettem használtan,de sajnos méretprobléma miatt elkell adnom.Gyakorlatilag alig volt használva.Full protektoros+térdvédő+púp.Eddigi legjobb minőségü ruhám,de aki ismeri annak nem kell bemutatniMost csak ilyen fotót tudok feltenni,de holnap már lesznek rendes képek.Ár:85000-Ft. Akit érdekel a 06209154764 telefonszámon tud elérni.
pécsen a Motoboxnál láttam ilyet, ők biztosan tartanak belőle.
csatos hátizsák
mostani motorrevüben van
3. generációs 8GB Apple iTouch eladó. Nagyon szép állapotú, tokot is adom hozzá, 25e Ft. tel.305834835, Bp.-n átvehető.
Keresek olyan kapaszkodót amit mint egy hámot magamra tudok venni, és hátul van rajta 2 fogantyú az utasnak! Egy link is elég ha valaki tudja mi a neve, vagy hol lehet kapni! Vinném a fiamat motorozni, a lába már leér a lábtartóra, de a keze még nem elég hosszú ahhoz, hogy biztonságosan belém kapaszkodjon. Láttam valahol ilyet, de nem mentettem el a linket, most meg nem találom!
CBR 600RR (fordított telós) 2005-ös magyar papíros szép állapotban, olcsón eladó. Esetleg 50-es motor be tudok számítani.
590,000Ft.
úgy már engem is érdekelhet...
Üdv! Eladóvá vált a motorom Suzuki RMZ-250 (07):
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
zöldre festett motorokat beszámítok 1-200 ezer ft ért
80 a fix. alatta semmiféleképp nemtudom most adni még egyenlőre. zsír uj dobozos.