Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó 700 ezer ft-ért. 400 ezerig autó, motor beszámítás lehetséges
SÜRGŐSEN ELADÓ Cpi Smx 50 4 év-es motor abból 2 évet ált! 2500 kilométer van benne! Ár: 190000 Ft! Esetleg még 1 kicsit alkú képes! SÜRGŐS!
Hello Elado szeretett motorom Honda NS1 140.000 forint 6 sebeséges nagyon jokis moci nagoyn egybenvan 100 körül van a végsebesége 50 es csak szintetikus olajjal van használva kicsi csomagtarto az ülésalatt adok hozzá két kék ledcsikot is lehet . Nagyon jokis moci:)
Mekkora?
egy 0,5-ös zöld Monster Energy üdcsi biztosan! :)
tovább nem fog mostmár alakulni,lassan már ingyen lesz mostmár azért vannak érdelődők,bár a legtöbb cserélné, de még azis lehet elcserélem 1 jó kis rendszámos ktm endurora,ami havernak kellene de majd kiderül csak legyek már ott ,hogy a zsebembe van az ára
A Monster jár hozzá?
Teknic Rage bőrdzseki szép, megkímélt állapotban helyhiány miatt eladó! Ára: 30.000 Ft **** AKTÍV FASTRIDE ELŐFIZETŐKNEK CSAK 25.000 FT! **** Tudtommal csak ez az egy van az országban belőle és már az ebay-en sincs belőle! Akit érdekel írjon! BP-en a III. kerületben megnézhető, felpróbálható!
Perforált marhabőr, kivehető, szélálló bélés, Knox könyök-, váll-, gerincprotektorok.
Eladó 2002-es Suzuki SV650S
Érdeklődni az adatlapomon található e-mail címen.
az utolsó karbis café-racer, a legkedvezőbb árú Thruxton itthon: 2007-es Triumph Thruxton extrákkal eladó.
Kezd alakulni az ára
Yamaha FZ6S-hez keresek jobbos visszapillantót. A motor 2005-ös évjárat. Gyári, utángyártott, használt, új, kicsi, nagy, csúnya, szép...minden érdekel. Elérhetőségek az adatlapomon.
eladó az én kis bitang Aprim, hirdetés az adatlapomon. csak azért vagyok hajlandó megválni tőle mert jönne a nagyobb, különben maradna mert nagyon jó gép. épp ezért nem is túlságosan hajlanék az alkura, csak minimális mértékben, mert elég sok pénz ment el rá
okés
ezt a magyar aszfaltot már egy biciklis is szét szedi
Ki mersz menni ezzel az utcára? Nem félsz, hogy felszaggatja a betont?
Nyújtasz rajta 2-3 méretet és engem érdekel.....

Én is a kék R1-emet zöld felnicsíkkal vettem. Nem találtam benne logikát meg szépséget. Érdekesek ezek a dolgok
Sok emberrel beszélek naponta, észben tartom, ha valaki ilyen kategóriát keres akkor megemlítem neki.....
arra a kiskőrösire?
nem is tudom ,? tudod azért a piros sisakkal rá patkolhatnál egy picit
ennél lejjebb már nem fog
hú király a gép,1-1be csere?