Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
te mennyit adnál érte ?
Hali...keresek Keihin pws12 karbit,ha valakinek lenne eladó az kérem jelezze .Köszi
Hja, latom, jo ertekelese van, egyik csori elhagyta a dobozt a hibaja miatt :) Ebayen talaltam eredeti givit kozben, csak 6 ajro :)
jaaaaaaaaaaa ezt nem irtad a leírásban,hozom flexet
Sztem az a baj, h nem vágtad ki a monitorból. Akkor kopogna rendesen...
Louis-nál lehet venni.
Kár, hogy nem érdekel csere...
CBR600 RR szép állapotban olcsón elvihető.katt
GSXR 1000 K3-K4 pályaidomszett eladóóóóó!

Fehérre fényezve, felmatricázva.
Fejidom-két projektor lámpával, hasidom, kétüléses farokidom (a gyári alapján másolva), üléspúp (gyári), első sárvédő, hátső sárvédő. 2 db tankborítás! Képek mailben!
airbrushfehervar@gmail.com
55.000 Ft + 5000 Ft első lámpákkal.

Ugyanitt rengeteg törött alkatrész GSXR 1000 K3 K4hez... biztosító még nem látta őket:
oldalidomok kék fehér,
tank kék- fehér
váz-nyakban szétnyilt
első féknyergek-új betétekkel
plexi
törött lámpák 1 első, 3 hátsó
hűtő
leömlő
első telók
első kerék

Gyakorlatilag egy komplett tk-s motort tudsz faragni, ha ügyes vagy...
Egyben 45.000

70/3334133
Néztem, igen. De sajnos nem tudod azon az áron eladni, amennyibe került a felújítás. Ez van, piac. Ha nem viszik el, akkor majd szólj!
Nagyon nem szeretném lejjebb vinni az árát mert nekem ettől sokkal többe van most lett kész és elfogyott a pénzem ennél olcsóbban nem tudom adni de nézd meg a galériámat és látod hogy miből lett ez
ha lenne alku
Helló eladó kis babettám amit tudni kel róla az itt van http://www.kepesmotor.hu/babet...
Eladó
Suzuki rm 125 ös a réggebbi tipus még dob fékes első !
eladó ! tank hátsó kerék nélkül! blok nélkül!
Eladó yasuni kipu AM6ra,gyári/50es/ hengerhez nem jó,csak nagyobbhoz/70;80/! 25000ft
hiába kopogtatom a monitorom,nem érzem,hogy igazi fémpénz lenne,valami hamisítvánnyal prógálkozol fizetni?
jó motor, és most tényleg ár alatt van, mobile.de-n 950ért van a legolcsóbb derbi és mobile.de-n általában olcsóbbak a motorok mint a magyar használt piacon
Es elado? :)
Nekem van. . .
Udv!

Keresek Givi monokey platnihoz a kepen pirossal karikazott dobozrogzito fulet. (hibas/serult platni is erdekel, csak ez a ful legyen ep).
Jó lett a gép, köszi a fesszabályzós segítséget!
Bár ez 30 forint volt, tessék csak 15...
Tessék. Ki is fizettem. Komáromba postázhatod is. Az 2 forintból megvan, amit ugye lefelé kerekítünk...
43as W2 cross csizma,15 forint